6 мобільних ігор з цифрами
Чем играть

6 мобільних ігор з цифрами

Новий огляд дитячих розвиваючих додатків про цифри, в яких можна вчитися розпізнавати числа, вивчати назви, а також рахувати і виконувати математичні завдання.

Перші дві гри для дітей від 2 до 4-х років. Тут все просто і розраховано на ознайомлення та розуміння, що таке рахування, як навчитись рахувати до 10.

1.”Хто у горах?”

1-9

Перша – для найменших. У грі “Хто у горах?” є нагода ознайомитись з цифрами під час рахування баранців. 

Таких додатків є три на різних мовах, відповідно, можна вчитись рахувати англійською до 10 з допомогою гри “Who’s in the Mountains”. Розробник – Nravo Kids. Доступна для завантаження безкоштовно на трьох платформах: AppStore | Google Play | Windows Phone

Розвиваючі мобільні ігри з машинками для дошкільнят 

В історії “Хто у горах?” над баранцями з’являються цифри і дитячий логос їх називає. Так до 6. А вже більш предметно з цифрами від 1 до 10 можна повчитися у міні-грі “Лічилка”.

Тут діти вчаться рахувати тваринок. Натискаючи на цифру, прослуховують її назву. І бачать – скільки фігурок відповідає цифрі. Анімовані тваринки та веселі звуки перетворюють навчання у веселу гру.

2.”Puppy Preschool”

2-14

Для діток до 5 років гарною є гра для розвитку логіки, музичних азів та рахування. Гра платна, доступна для завантажень на Google Play та App Store. Розробник – Sago Mini.

Локалізація на 15 мов дозволяє ознайомитись з назвами цифр різними іноземними мовами. Завдання поєднуються таким чином, що дитина рахує песиків, яких потрібно зібрати у ванну і помити.

Песиків можна ставити у ванну або витягувати і кожного разу цифра змінюється і звучить її назва. Гарне закріплення знань. Загалом, завдання у грі різнопланові і з песиками можна дізнатися багато цікавого про кольори, форми, музичні ноти та інструменти. Четверо песиків у грі для дітей як друзі.

3.”Numbie”

3-2

Гра “Numbie” (Математика 4-7 років з Намбі) має локалізацію українською мовою і дуже добре озвучення. Безкоштовна версія гри відкриває 4 рівні. Доступна для завантаження на Google Рlay та App Store. Розробник – Plarium Education.

Цієї версії достатньо, щоб дитина полюбила математику:) Завдання динамічні і відповідають програмі дитячого садочка.

Як вибрати мобільні ігри для дітей до двох років

А ще тут різні світи та герої, де космічний заєць та звичайні бабусі нормально вживаються разом, а головне сприяють проходженню математичних завдань. Платна версія передбачає підписку та щомісячну оплату. Безкоштовна версія доволі містка та різнопланова.

4.”Endless Numbers”

4-16

Гра повністю про цифри від а до я. Її можна назвати цифровою абеткою, де діти освоюють розпізнавання чисел, їх послідовність та кількісний вміст, додавання. Нескінченні монстри у грі добре справляються із заохоченням до математики.

Гру можна безкоштовно завантажити на App Store та Google Play. Розробник – Originator Inc. Перші 5 пакетів у вільному доступі для всіх. Загалом у грі є 25 ігрових пакетів.

Кожному числу відводиться цілий пакет, де цифра живає і гравець може дізнатися про неї усе. Інтерактивність та різноплановість завдань дітям дуже подобається.

5.“Moose Math”

5-19

Гру рекомендують діткам від 3 до 7 років. Безкоштовно завантажити додаток можна на Google Play, App Store та Amazon. Розробник – Duck Duck Moose, LLC

Тут можна навчитись рахувати до 100 і створити своє містечко. Лось та його помічники дають цікаві завдання, де потрібно рахувати і проходити від легких до все складніших комбінацій. Тут можна робити коктейлі.

Або знаходити відповідність між кульками та цифрами. Всі отримані нагороди дають можливість гравцеві розбудовувати містечко, декорувати приміщення.

6 кращих мобільних ігор для найменших

Завдання поступово ускладнюються і видозмінюються, але приклади виглядають як взаємодія з різними звірятами і зовсім не відлякують рахувати все більше, проходити на рівні з складнішими діями додавання.

Гарно озвучена, англомовна, що додає програмі плюс в очах тих, хто готовий до вивчення англійської.

6.Busy Wheels: Сity Bus

6-4

Гра для діток від 4 до 8 років. Тут цифри та рахування проходять у одній з міні-ігор. Гра доступна для безкоштовного завантаження на Google Play та App Store. Розробник – Nravo Kids в партнерстві з компанією “Київстар”.

Діти рахують вартість квитчка для міцних, як метал, чувачків. Якщо сума правильна, герой гри отримує квиток. Якщо закинули невідповідну кількість монеток, табло загоряється червоним і рахування починається спочатку.

Сума зростає з переходом на вищі рівні у грі. Гра не є орієнтована суто на математичні дії, тут мікс завдань на логіку, пазли та водіння автобусів по місту за правилами дорожнього руху.

Ділюся з усіма і чекаю на відгуки, ваші перевірені з дітьми ігри з математики.