Розвиваючі мобільні ігри з машинками для дошкільнят 
Чим грати

Розвиваючі мобільні ігри з машинками для дошкільнят 

За кілька років користування планшетом у дітей назбиралося кілька хороших ігор про різні автомобілі, машини, автобуси, які ми не стираємо досі. Ділюся з батьками, які шукають і вибирають діткам дошкільного віку щось з корисних забавок. Все-таки, це такий час, коли дітям потрібно допомагати у виборі програм. З іншого боку батькам легше успішно запропонувати щось із того, що малим подобається, і ще й залишає користь.

Little Builders

 Розробник: Fox and Sheep

1-1

Цю гру ми закачали вже достатньо давно, хлопцям на той момент було 3 роки. Але гра й досі користується у них попитом. Дітям цікаво поїздити різною технікою на будівельному майданчику, виконати різноманітні роботи на будівництві, змінювати вид діяльності за власним бажанням. Наприклад, керувати екскаватором, змішувати цемент, ставити дах будівлі, керувати краном або пофарбувати будинок.

Бачу, що більш ніж за два роки гра не втрачає позицій в зацікавленості, хлопці з певною періодичністю повертаються до неї,  знаходять все нові можливості і цікаві моменти для пізнання, що ж все таки відбувається на будівельному майданчику?

Гра платна, розробники рекомендують її для дітей від 2 до 6 років. Можна бавитись на Android та iOS.

Dr. Panda’s Toy Cars 

Розробник: Dr. Panda Ltd

2-3

Теж рекомендую цю гру, оскільки інтерес до неї у дітей не згасає вже протягом кількох років.

Гра більше розважальна, але гарного виконання, має декілька локацій. Діти люблять пізнавати такий віртуальний світ, їздити на різному транспорті, який можна змінювати, виконувати місії, які можна зрозуміти, коли керуєш різними видами транспорту. А у грі їх більше двадцяти, то ж є з чого вибирати.

Загалом, іграшка викликала в мене, як мами і розробника дитячих ігор, позитивне враження. Чудовий дизайн, багато різноманітного функціоналу, діти не залипають в грі, але повертаються до неї з цікавістю.

Гра є платною на платформі Android та на iOS, рекомендована для дошкільнят.

LEGO® City My City 

Розробник: LEGO System A/S

3-6

Це хіт минулого року в нашій сім’ї ) Хлопці фанати іграшок Лего, тому закачавши цей додаток, зараз вони отримують максимум задоволення як від самої гри, так і від впізнаваності героїв, локацій, які вони вже складали і збирають в реальному житті.

Також ця гра слугує як набір ситуацій, які  хлопці відтворюють, граючи наборами Lego. Гра є дуже хорошим віртуальним доповненням до наборів, які розвивають багатьох діток. Якісне виконання гри, велика локація, багато завдань. Все те що цікаво хлопчакам від 6 років і вище.

Оновлена версія гри доступна для безкоштовного завантаження на Аndroid та iOS

Dr. Panda’s Christmas Bus або Dr. Panda’s Bus Driver: Christmas

Розробник: Dr. Panda Ltd

4-9

Хто в дитинстві не хотів бути водієм автобуса?) А як вам ідея кермувати святковим автобусом, і розуміти свою місію, коли на тебе чекають пасажири на зупинках :)

Гарна новорічна гра, де діти мають можливість відчути себе водіями, відповідальними за ситуацію і водночас святкову атмосферу.

Гру рекомендують дітям від 3 до 7 років. Її можна безкоштовно встановити на Android та iOS. Гра має дещо відмінні назви на різних платформах.

Truck Builder 

Розробник: Yateland 

5-11

Хлопці полюбляють гру тому що кожен наступний трак має відмінний вигляд від попередніх. Мають можливість самостійно вибрати, які колеса і який кузов буде в вантажівки, якою вони кермують. Всього у грі є 18 різних видів машин для збирання.

Чудова гра з елементами складання пазлу і розважальної частини для дітей – водіння самої вантажівки. Керувати вантажівками можна на різних дорогах: у печерах, у місті або ж на  гірських дорогах.

Гра є у вільному доступі на платформі iOS та Android. Рекомендавана для дітей до 6 років.

Big City Vehicles – Cars and Trucks for Kids

Розробник: The Melody Book

6-13

Це більше казкова гра, бо тут прямо на вулиці можна зустрітися з кумедними персонажами тварин, а з іншого боку багато реальних корисних фактів про транспортні засоби на вулиці, у небі чи в метро.

Навчальні завдання тут також є, щоб діти могли освоювати критичне мислення і навички, як можна вирішувати проблеми.

Гра платна, є лише на платформі iOS. Добре підходить дітям до 5-6 років.

Besy Wheels:Сity Bus

Розробник: Nravo Kids 

7-15

Це зовсім нова гра від українських розробників. Наша команда намагалася поєднати найкорисніше і найцікавіше для дітей. Думаю, що саме досвід гри з своїми дітьми і аналіз найкращих програм допоміг мені приймати важливі рішення на різних етапах розробки.

Головні герої гри – автобуси на дорозі, які мають їздити за правилами дорожнього руху і відвозити пасажирів до їхніх місць призначення. Взагалі, тут цілий мікс різних завдань на логіку, рахування, складання фігурок, асоціації на кольори, а до того ж, можна кататися автобусом по місту стільки завгодно.

Розвиваюча гра розрахована на дітей від 4-5 до 7-8 років. Все залежить від досвіду дитини у користуванні планшетом та ігрових навичках. Хлопцям подобається.

Гра є у вільному доступі на платформах Android та iOS. Рекомендавана для дітей від 4 до 8 років. Партнер гри – компанія “Київстар”.

Усім батькам та діткам зичу позитивних емоцій, добрих людей на своєму шляху і тільки якісних речей та продуктів довкола.