Книжковий wishlist: 10 книг про Новий рік та Різдво для дітей
Новини Що читати

Книжковий wishlist: 10 книг про Новий рік та Різдво для дітей

Розпочалася зима. Діти та дорослі чекають на новорічні свята й подарунки. Ви вже вирішили, яку книжку знайде під ялинкою ваша дитина?

329844

Жменька тепла для мами

Автор: Сашко Дерманський
Видавництво: ВСЛ

Вкутане багатолітньою холоднечею місто вже давно не знало літа. Мерзенний пан Прищ, який захопив містян у крижаний полон, погрожує заморити холодом маму маленької Влади. Але ж як знешкодити джерело холоду, що тримає всіх на межі виживання, а найважливіше — де шукати джерело тепла? Щоб це з’ясувати, дівчинка вирушає до Сніголісу, де, кажуть, знайшли притулок відчайдухи, яких не лякає нелюдський мороз. Чи вдасться їй врятувати маму, а заразом і ціле місто від свавілля пана Прища? Чи зможе вона віднайти хоч жменьку тепла для любої матусі?

2025 Koly-prychodyt-Rizdvo-380x500

Коли приходить Різдво

Автор: Луїза Мей Олкот
Видавництво: “Свічадо”

Коли ж приходить Різдво? Тоді, коли випадає сніг, щипає мороз? Коли готовий святковий стіл? Коли око милують різнобарвні різдвяні вогники? Коли всі люди здорові та щасливі й обдаровують одне одного дорогими подарунками?

Мабуть, що ні. Різдво приходить тоді, коли ми вчимося від маленького Ісуса любові та співчуття до ближнього. Коли вміємо побачити скрутне становище вбогої людини і простягаємо руку допомоги. Диво різдвяної ночі творять не величні слова і подарунки, а тихий дитячий шепіт вдячності і віра в те, що добро завжди перемагатиме зло. Теплі різдвяні історії відомої американської письменниці Луїзи Мей Олкот стануть чудовим доповненням до різдвяних свят для дітей та дорослих.

24775050_2267545566805144_2969865478182453515_n

У країні сирних коників

Автор: Ярина Винницька
Видавництво: Terra Incognita

Ця казка — як пишний різдвяний кекс, де родзинок і цукатів більше, аніж самого тіста. Тут ви знайдете дитячі афоризми і дорослі роздуми про природу Зла, давні гуцульські артефакти і сучасний різдвяний Львів з усіма його смачними артибутами.

З нашою казкою ви навчитесь писати справжнього листа Миколаю, малювати ікони на склі, пекти медових миколайків, ліпити сирних коників — все згідно з чіткими інструкціями і за автентичними рецептами.

А ще ви зможете вивчити особливу галицько-гуцульську мову — адже ми доповнили нашу казку спеціальним словничком, який допоможе зрозуміти усі ці таємничі слова, відомі тільки львів’янам і гуцулам.

Cover_Oslyk_sm-2-2

Ослик Марії

Автор: Ґунгільд Селін
Видавництво: “Братське”

Ослик – найбільший упертюх і нечупара в Назареті. На нього годі ди­витися без сліз. А скільки прикрощів він завдав своєму господареві! Та одного дня віслючок зустрічає дивовижну молоду жінку на ім’я Марія. Її доброта й турбота створили з віслючком диво. Але найбільше Диво ще тільки чекає на героїв і читачів цієї книжки. Зворушлива різдвяна історія шведської письменниці Ґунгільд Селін завоювала серця читачів у багатьох країнах світу. Книжку видано в популярному форматі адвент-календаря.

32c266e1d2476fe3fe52f1c19048c888
Де ховається Санта?
Автор: Браєн Джонс
Видавництво: BookChef
Книжки серії «Подивись і знайди» створені для розвитку уважності, спостережливості та пам’яті дитини. Діти із захопленням розглядатимуть картинки і виконуватимуть запропоновані завдання.

tanok-snigynky_1

Танок сніжинки
Dance of a Snowflake. Tanz der Schneeflocke

Автор: Олег Чаклун
Видавництво:  «Фонтан казок»

«Танок сніжинки» — нова книжка-картинка в популярній серії трилінґв письменника Олега Чаклуна та художниці Юлії Пилипчатіної. У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку — і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує, а ми самі є його невід’ємною частиною. Книжка розвиває в дитині допитливість і абстрактне мислення. Українською, англійською і німецькою мовами.

 

Снимок экрана 2017-12-06 в 15.57.36

Листи Різдвяного Діда

Автор: Джон Рональд Руел Толкін
Видавництво: “Астролябія”

Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда, провалившись крізь дах; як той Ведмідь розбив Місяць на чотири шматки, і через це Місячанин упав із неба в Дідів садок; як велися війни з полчищами капосних гоблінів, котрі жили в печерах під будинком. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору.

cover+ (1)

Гном на ймення Пок

Автор: Якоб Штрайт
Видавництво: “НАІРІ”

Гном на ймення Пок не такий, як усі, – це одразу помітно по його незвичних ніжках. Тихий і сумирний, одного разу він наважується проявити себе. З цієї миті з ним починають відбуватися дивовижні події: Пок пізнає цінність дружби та підступність ворогів, відкриває таємниці глибин Землі та самої Вогняної Кузні, подорожує у дивне Царство Людей, у якому є дещо таке, що може змінити всю Землю. Казка відомого вальдорфського вчителя та письменника Якоба Штрайта звертається до дітей від 6 років.

2
 Книга, яку треба прочитати в ніч перед Святим Миколаєм

Автор: Віталій Кириченко, Лариса Колос
Видавництво: “Час Майстрів”

 Оновлене і доповнене видання популярної книжки про день Святого Миколая ― улюблене свято малюків та батьків. Як зробити так, щоб воно стало одним із найдивовижніших днів у житті вашої дитини, сповненим хвилюючим очікуванням, радістю і щастям? Як пояснити дітлахам, що саме відбувається, як підготуватися, щоб диво сталося, а бажання здійснилися? Ми рекомендуємо ввечері незадовго до свята пригорнути дитину до себе й прочитати з нею книжку-історію Миколая, а також історії сучасних діток про нього. Хай збуваються ваші мрії!
il_00
 Іль. Казка про народження

Автор: Наталка Малетич
Видавництво:  ВСЛ

Маленькі жителі Небесного саду готуються до земного життя у спеціальній школі. Проте Іль зовсім не хоче на Землю, йому подобається літати на яблуневій пелюстці і спати в улюбленому нарцисі. Ангелик Пауль розповідає Ілеві, що на Землі падає сніг — і тільки це переконує малого вирушити в незвідану мандрівку, аби народитися у люблячій родині на саме Різдво.

«Іль. Казка про народження» — історія для дітей, які запитують: «Де я був чи була, коли мене не було?». А також для дорослих, які можуть уявляти разом із дитиною, звідки ми приходимо на цю Землю і яким є наше призначення тут.