Записати відеоурок на 10 хв, опублікувати на youtube-каналі та позмагатися за призи для кожного учня: планшети, смартфони, колонки та поїздку на навчання в Угорщину для вчителя. Участь в конкурсі може взяти команда — це 5 учнів (5-11-х класів) та вчитель. Для проведення уроку їм буде необхідне обладнання: інтерактивна панель або дошка та програма mozaBook (тут безкоштовна 30-денна версія).
Сучасним дітям подобається такий формат — командна взаємодія в класі, створення цікавого проекту, використання сучасного обладнання, навчальної програми з суперможливостями і просування свого відео на youtube-каналі. А вчителі мають нагоду проявити свій досвід та поекспериментувати з новинками в українській освіті.
Зібрали команду, визначили тему, звичайно, тим, хто вже користується програмою mozaBook й інтерактивним обладнанням, на підготовку та вибір інструментів піде менше часу. Але для будь-якого закладу освіти, де є інтерактивні панелі чи дошки, участь у конкурсі як і перемога — цілком реальна справа.
«Минулого року ми провели конкурс #SuperUrok у місті Львові. Від того, наскільки активними були саме школярі, вся наша команда була приємно здивована. Більше 60-ти команд змагалися за перемогу і призи. І десь півтисячі людей взаємодіяли у цьому конкурсі. Для нас та всіх учасників то був незабутній досвід. На нагородженні школярі запитували, чи буде конкурс наступного року?
У 2019 ми даємо такий шанс дітям з цілої України. З результатів різних Вебінарів з mozaBook та mozaWeb видно, що програмою вміють користуватися вчителі з кожної області. Тому нехай пробують свої сили усі, кому цікаво,» — розповіла авторка ідеї та організатор конкурсу від компанії EdPro Наталія Табачин.
Урок без зазубрювання та застарілого підходу, коли вчитель говорить, а всі слухають. Тут діти досліджують з вчителем тему та вчаться лаконічно, структуровано її подати, пояснити своїми словами. Умови та правила для учасників, критерії оцінювання чи детальні рекомендації про урок є на сторінці конкурсу: https://edpro.com.ua/superurok2019
В журі — люди пов’язані з освітою та бізнесом: переможець Національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 Олександр Жук; менеджерка креативних освітніх проектів ГС «Освіторія» Оленка Северенчук; Голова Ради і натхненник «EdCamp Ukraine» Олександр Елькін; начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряна Довганик; представник Львівського кластеру розвитку освіти та креативності Тарас Юринц; заступник мера Львова з питань розвитку Андрій Москаленко; Директор Центру освітнього консультування, науковий співробітник НЦ Мала академія наук України Вікторія Косик; СЕО Львівського ІТ Кластеру, співавтор проекту модернізації освіти в університетах та школах Львова – IT Future та IT Expert Степан Веселовський; Голова Наглядової Ради Львівського ІТ Кластеру Іван Бабійчук.
Призи для переможців:
І місце: планшет для кожного учня команди
ІІ місце: смартфон для кожного учня команди
ІІІ місце: колонка для кожного учня команди
Для кожного вчителя з цих команд призом буде поїздка в м. Сегет (Угорщина) на конференцію від компанії-виробника освітньої програми Mozaik Education.
До 15 квітня організатори приймають заявки на участь відразу з посиланнями на готові відеоуроки. Весняні шкільні змагання почалися — на створення суперуроку менше 2 місяців.