Must visit для батьків. У Києві відбудеться педагогічне шоу Діми Зицера
В городе Новости

Must visit для батьків. У Києві відбудеться педагогічне шоу Діми Зицера

У Києві відбудеться лекція для батьків від відомого російського педагога Діми Зицера. Зустріч на тему «Любити не можна виховувати» допоможе отримати відповіді на питання, що стосуються дітей і відносин батьків з ними. Редакція Promum розповідає, про що ще можна дізнатися на лекції та хто такий Діма Зицер. 

Коли? 7 березня 2020 року, з 9:00 до 19:30

Де? вул. Героїв Небесної Сотні, 1 (October hall) (м. Хрещатик, верхній вихід)

Скільки? 1400–5500 гривень. Квитки можна придбати тут

Діма Зицер – хто це?

Діма Зицер — засновник сучасного погляду в педагогіці. Його суть — позбутися поняття виховання як такого і тієї ролі батьків-вихователів, яку часто вони на себе перебирають. Таких поглядів і дотримуються в Інституті неформальної освіти «INO» та школі «Апельсин», директором яких він є. 


Читайте також: Маты и воспитание детей: что такое нецензурная лексика и как она влияет на ребенка?


Окрім того Діма — доктор педагогічних наук і автор книг для батьків, серед яких «Свобода від виховання», «Любити не можна виховувати», «Сучасне педагогічне мистецтво: абетка АЛЕ, «(НЕ) Навіщо йти в школу», «Про безглуздості виховання підлітків». 

Він частий гість популярних російських програм на теле- і радіоканалах, серед яких «Дощ», «Культура», «RTVI», «Ехо Москви». Колумніст журналу «Сноб» та ведучий щотижневої програми «Любити не можна виховувати» на радіостанції «Маяк». 

А що там буде?

Виховання дітей часто змушує батьків виступати у ролі справедливого судді та перебувати у стані постійного стресу через відповідальність. А необхідність примати рішення заганяють дорослих ще глибше: дозволити чи ні, сварити чи пояснити спокійно, дати чи відмовити. 

За словами організаторів, це не просто лекція, а справжнє педагогічне шоу, учасниками якого стануть усі присутні. Під час зустрічі Діма Зицер запропонує батькам нарешті розслабитися і перестати виховувати своїх дітей. Натомість навчить, як просто жити і радіти разом з ними, будувати і розвивати взаємини. А найголовніше — розповість, як залишатися для дітей друзями навіть у критичні моменти.


Читайте також: 12 психологических секретов в воспитании детей


Ось головні питання, відповіді на які почують гості заходу: 

  • Чому замість радості та задоволення від спілкування з дітьми ми так часто відчуваємо роздратування, безсилля, втому? Чи буває інакше?
  • Може, всі ці розмови про задоволення — просто черговий обман спритних психологів і письменників?
  • Кого ж нам, батькам, слухати? Свій внутрішній голос? Бабусю? Вчителів? Розумну книжку?
  • Як нам, врешті-решт, стати спокійними, впевненими батьками, що підтримують, на радість собі та нашим дітям?