Науковий пікнік в Києві
В місті

Науковий пікнік в Києві

Чи оперували ви колись плюшевого ведмедя? Чи доводилось вам бути «по інший бік фонендоскопу лікаря? А чи знаєте ви, яка краса ховається в окулярі мікроскопу? Ми впевнені, що вам вже давно кортить дізнатись, що потрібно їсти та що робити аби довго залишатись здоровим та бадьорим. Про це та багато інших цікавинок про здоров’я та людське тіло розкажуть на п’ятому “Науковому Пікніку” в Києві.

Наукові пікніки в Україні – це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. На вас чекатимуть не лише захоплюючі експерименти, але й цікаві бесіди з Київськими вченими. Вони просто та цікаво розповідатимуть про виклики які стоять перед сучасною наукою, та поділяться своїми досягненнями, які вже зараз змінюють наш світ!

Парк імені Т. Г. Шевченка
25 вересня (неділя)

2016, 12:00 – 17:00
Ні для кого не секрет, що звичайна шкільна освіта не завжди може зацікавити дитину до вивчення наук, а інколи “сухі формули” та механічне запам’ятовування видів та родів тварин знижують прагнення до знань.

Проте, навряд після операції апендиктомії плюшевому ведмедю дитина залишиться байдужою до знань про хворобу – апендицит, а після конструювання аеродвигуна з п’ятилітрової платикової пляшки буде простіше та цікавіше дізнаватись про аеродинаміку.

У нас на пікніках наука заговорить зрозумілою для вас мовою!

На пікніках спеціалісти, науковці, ентузіасти, діляться своїми знаннями з глядачами. Особливістю пікніків є те, що під час їх проведення не подається теорія, а використовуються практичні підходи, організатори захоплюють, розважають, розкривають таємниці науки та показують, що наука є всюди навколо нас, а все, що є у кожному будинку, може стати елементом наукового дослідження: м’ячі, клей, фарби, повітряні кульки чи навіть соломки для напоїв.

Метою проекту є популяризація науки серед молоді: дітей, школярів, студентів, молодих батьків.

Минулого року у 7 містах нас відвідало 80 000 дітей з батьками та студентів. Серед учасників були науково-дослідні інститути, технологічні та наукові стартапи, наукові гуртки. Теми демонстрацій охоплювали дослідження з хімії, біології, медицини, фізики, історії, філології, робототехніки, інженерії тощо.

Цієї осені ще в 13 містах, окрім Києва, будуть експерементувати у парках та скверах: Львів, Харків, Луцьк, Кривий Ріг, Дніпро, Тернопіль, Бережани, Чортків, Кременець, Одеса, Біла Церква.

Цього разу пікніки у Києві відрізнятимуться від попередніх заданою темою: Здоров’я. Розповімо, що відбувається всередині нас, як залишатися здоровим, навчимо дітей та підлітків надавати першу медичну допомогу. Хочемо ближче познайомити киян з лікарями у неформальній обстановці. Донести важливість здорового способу життя на простих та практичних прикладах. Та, використовуючи мультидисциплінарний підхід, довести що всі галузі науки безпосередньо мають вплив на здоров’я та життя людини.
Інформацію про проведення наукового пікніка буде поширено у школах, ВУЗах та середніх спеціальних навчальних закладах, розміщено на інформаційних інтернет-ресурсах