3 методи допомогти дружині після пологів
Новини

3 методи допомогти дружині після пологів

Як не дивно, але стереотип, що виховання дітей — справа суто жіноча, живий і в наші дні. Так, були часи, коли чоловік фізично не міг присвячувати багато часу сім’ї: його основним завданням було забезпечення добробуту і захист сім’ї. Що ж зараз змінилося? Як батьку допомогти дружині?

1. Вислухати і проявити увагу

Часто рятувальним кругом, причому єдиним, в такій ситуації може стати чоловік — новоспечений батько дитини. І тут не йдеться про володіння якимись спеціальними навичками виховання або догляду за новонародженим. Часом буває досить просто запитати у своєї дружини: «Як ти себе почуваєш? Чим я можу тобі допомогти?” І вислухати, дозволити вилитися жіночим емоціям — без засуджень, без спроби аналізувати, а просто почути і поспівчувати.

2. Висловити подяку

Хорошою підтримкою для молодої мами стануть чарівні слова подяки. Такі прості фрази, як: «Спасибі за те, що ти робиш кожен день для мене і нашої дитини!», «Спасибі, що знаходиш в собі сили кожен день робити одне і те ж», «Спасибі за смачну вечерю!», Сказані щиро і від усього серця слова, здатні творити чудеса.

Люди влаштовані таким чином, що надихаються, коли бачать результат своєї праці. Дитина — дуже довгостроковий проект, результат якого можна побачити тільки через роки. Тому часто життя молодої мами перетворюється в день бабака, коли вона робить одні й ті ж рутинні справи, не отримуючи від них ніякого задоволення. Але як тільки вона відчує, як приємно те, що вона робить, в очах коханої людини, це відразу додасть їй сил.

3. Звільнити на час від домашніх справ

Ну і суперзасіб, який покращить фізичний і душевний стан, а також настрій будь-якої молодої мами, — це вільний час. Відправте свою жінку кудись на годинку-другу прогулятися: в кафе, до подруги, в магазин, на виставку, просто в парк. Без коляски. Посидіть ненадовго з малюком. Це допоможе молодій мамі відновити свій внутрішній ресурс, відволіктися від побутових справ і постійних турбот.

Раніше ми писали: Як діяти під час розлучення.