7 диво від UAmade Store – магазин-галерея в Lavina Mall
Новости

7 диво від UAmade Store – магазин-галерея в Lavina Mall

1 грудня у Києві відбудеться грандiозне відкриття нового магазину мережі UAmade у найбільшому в Україні ТРЦ Lavina Mall, що знаходиться за адресою вул. Берковецька, 6Д (станція метро “Академмістечко”).

На відміну від інших магазинів, сьомий UAmade Store буде найбільшим за площею (1000 м²) та матиме новий формат – магазину-галереї з найрізноманітнішим вибором сучасного декору, меблів, одягу та подарунків на будь-який смак від найкращих українських брендів.

Команда UAmade запрошує зустріти зиму разом, адже на відкритті нового улюбленого магазину на вас чекатиме багато тепла, цікавих сюрпризів та розiграшей. Відпочити, розважитись, купити й гарно провести час із друзями та рідними можливо у UAmade Store в Lavina Mall.

Головна перевага мережі – унікальність, адже саме в UAmade ви знайдете продукцію тільки від українського виробника: талановитих дизайнерів, майстрів, художників. Саме такі оригінальні речі подобаються нашим гостям, адже кожна річ прикрасить домівку, створить затишок, підкреслить стиль, довершить образ.

Важливо, що кожен молодий дизайнер, створивши свій власний бренд, може звернутися до компанії, аби запропонувати свою продукцію для магазину. Також у новому UAmade Store будуть індивідуальні зони кожного бренду та презентації нових виробів.

Отримати задоволення відвідувачі UAmade зможуть не лише від шопінгу. На території магазину-галереї діятиме коворкінг із кавою та смаколиками, зона для відпочинку та відбуватимуться цікаві заходи: лекції від найкращих дизайнерів, майстер-класи архітекторів, зустрічі з зірками, теплі літературні вечори, аукціони та навіть ярмарки й фестивалі.

Привiтайте зиму на відкритті нового UAmade Store в Lavina!