Новини

76-річна бабуся щодня проходить 24 км заради онука-інваліда

Ши Юйінг, 76-річна жителька Китаю, щодня проходить 24 кілометри, відвозячи дев’ятирічного онука на інвалідному візку до школи та забираючи його.

Бабуся — єдина опікунка хлопчика, пише “Українська правда. Життя”, посилаючись на The Daily Mail.

“Я возитиму його доти, поки у мене вистачить сил”, — розповіла жінка.

Її дев’ятирічний онук Хаовен має дитячий церебральний параліч (ДЦП), який вражає мозок і не дає координувати рухи. Хлопчик сам не може ходити й потребує цілодобового догляду.

ДЦП йому діагностували у дворічному віці, коли батьки звернулися до лікаря, тому що дитина не могла ходити.

Батьки Хаовена розлучилися, коли йому було чотири роки, тому що влізли в борги через потребу лікувати сина й постійно не знаходили спільної мови.

Його тато зараз працює в іншому місті, щоб мати можливість фінансово підтримувати сина. Мама хлопчика вийшла заміж удруге й має тепер свою сім’ю.
Дитина залишилася на опіку бабусі, яка спершу використовувала велосипед, аби відвозити хлопчика.

Минулого року місцеві управлінці подарували дитині інвалідний візок, тож тепер бабуся возить онука до школи і забирає його.

Ши Юйінг не скаржиться на те, що в 76-річному віці їй доводиться проходити такі великі відстані. Вона розповідає, що, попри нездатність ходити, її онук — дуже розумний хлопчик, йому добре дається математика.

Бабуся також шукає для Хаовена хорошу школу для людей з інвалідністю, сподіваючись, що там йому зможуть дати більше, ніж у звичайному навчальному закладі.