Четверта вагітність трансгендерного чоловіка: фото та досвід пологів
Новости

Четверта вагітність трансгендерного чоловіка: фото та досвід пологів

Юваль Топпер-Ерес опублікував у себе в фейсбуці фотоальбом, який за два дні поширили 176 тисяч разів. Чоловік поділився фотографіями, на яких зображено народження його дитини. Так, Юваль сам народжував сина.

Малюк Юваля і його партнера з’явився на світ у травні 2019 року. Чоловік розказує, що не наважувався публікувати фотографії пологів одразу. Батько чекав моменту, коли відчує, що готовий поділитись з іншими своєю історією. Юваль опублікував світлини напередодні Дня боротьби з гомофобією та трансфобією

Батько зізнався, що четверта вагітність далася йому непросто — і фізично, і емоційно. Пологи були швидкими та інтенсивними. Під час пологів були присутні дві акушерки, доула та батько дитини.

За допомогою фотографій у соцмережах чоловік хотів показати, що вся трансгендерна спільнота готова і може народжувати здорових дітей.

«Морські коники», — так називають трансгендерних чоловіків, що наважились на пологи. Справа в тому, що в цих тварин самець виношує дитину в спеціальній «сумці» на животі

Коментуючи фотосесію, доула Дар’я Уткіна, написала: «Мені хочеться, щоб ЛГБТ-батьки знали: ви є, вас бачать, і мене завжди дивує ваша сміливість бути собою. І якщо раптом ви переживаєте, що не знайдеться відповідної підтримки в пологах, знайте, що у 2020 році вже є ЛГБТ-френдлі лікарі, акушерки, доули та інші спеціалісти, що готові допомагати вам».

Досвід Юваля Топпер-Ереса — не унікальний. У світі вже десятки трансгендерних чоловіків стали батьками.