«П’ятихвилинки здоров’я». У школах Києва посилили контроль за станом дітей
Новости

«П’ятихвилинки здоров’я». У школах Києва посилили контроль за станом дітей

Навчальні заклади столиці повинні посилити контроль за станом здоров’я дітей. А в разі погіршення самопочуття у дітей чи працівників, у першу чергу, вимірювати температуру. Редакція Promum з’ясовувала, чи є привід для хвилювання та чи загрожує епідемія коронавірусу київським учням. 

Чи є причини для хвилювання?

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заспокоїв батьків. Він повідомив, що приводів для хвилювань немає, оскільки у кожному садочку та школі Києва контролюють стан здоров’я дітей.

«За потреби батьків буде поінформовано про стан дитини. Але сподіваємося на розуміння та просимо у разі виявлення ознак захворювання у дитини залишити її вдома та звернутися до сімейного лікаря», — повідомив він на пресбрифінгу щодо протиепідемічних заходів проти коронавірусу Covid-19 у навчальних закладах Києва.

Також Валентин Мондриївський додав, що заклади забезпечені всім необхідним, у тому числі термометрами. А районні управління освіти закупили дезінфікувальні та мийні засоби для всіх садків та шкіл.

Епідемія коронавірусу: яких заходів вжили? 

У садках та школах посилено контроль за режимом миття рук та вологого прибирання приміщень.

«Ми запровадили комплекс заходів та обмежимо доступ до шкіл, у тому числі й батькам. У школах запроваджено «п’ятихвилинки здоров’я» до і після уроків. Вчителі нагадують учням про правила особистої гігієни та поведінки при поширенні інфекційних захворювань. Правильна щоденна комунікація з дітками про елементарні правила гігієни — важлива частина цілого комплексу заходів із попередження будь-яких захворювань», — підкреслив заступник голови КМДА.

Усі заклади забезпечені наочною інформацією щодо профілактики інфікування та поширення вірусу.


Читайте також: Що таке коронавірус та як захистити себе і дітей? Пояснює доказовий лікар


Яких правил повинні дотримуватися?

Керівники освітніх закладів уже посилили дезінфекційний режим. Тож у освітніх закладах для дезінфекції повинні проводитися такі процедури:  

  • вологе прибирання;
  • очищення поверхонь меблів, дверних ручок тощо;
  •  провітрювання приміщень;
  • дотримання температурного режиму та режиму особистої гігієни всіх учасників освітнього процесу.