Як не помилитися при виборі хобі для дитини
Новини

Як не помилитися при виборі хобі для дитини

Хобі для будь-якої людини, в тому числі і для дитини, — це та частина життя, де вона може реалізуватися, стати впевненішою в собі, поліпшити самооцінку, знайти нових друзів. То на які фактори опиратися при виборі улюбленого заняття малюка?

Визначте здібності дитини

Варто відвести дитину до психолога, щоб він визначив її здатності на рівні психотипу. Тому, що дитина може відмінно малювати, але вона гіперактивна і їй потрібно проявити свої лідерські здібності саме в активних фізичних видах спорту.

Твоя дитина — це не ти

Не потрібно реалізувати свої нездійсненні мрії через свою дитину. Якщо ти не змогла танцювати в дитинстві або хотіла малювати, але не було художньої школи поблизу, то не потрібно віддавати в такі гуртки свою дитину.

Поважай свою дитину

Потрібно поважати думку дитини і прислухатися до неї. Що вона говорить про заняття, викладачів, дітей. Однак не давати повне право вибору. Адже діти ще не здатні приймати зважені рішення.

Не розпиляти час і сили

Якщо і тобі, і твоїй дитині дуже хочеться ходити в кілька різних гуртків — будь ласка. Але важливо пам’ятати, що основний нахил повинен бути на щось одне, виходячи з здібностей, а решта вже за бажанням.
Дивитися на особистість викладача

Перш, ніж вибирати гурток, потрібно дивитися на особистість учителя. Від цього залежить 90% буде дитині це цікаво чи ні.

Читайте також: Чи варто купляти дитині телефон.