Новини

Компанія Lactalis відкликає дитяче харчування із 83 країн через сальмонелу

Понад 12 мільйонів упаковок сухого молока для дитячого харчування вилучають із продажу у 83 країнах через зараження сальмонелою на підприємстві французької компанії Lactalis.

Керівник компанії підтвердив масштаби зараження, повідомляє ВВС.

Бактерію сальмонели було виявлено на молочному заводі Lactalis ще в грудні 2017 року. У заяві Lactalis ідеться, що зараження спричинив ремонт на молочному заводі Celia на північному заході Франції.

Відтоді компанія займається відкликанням продукту з продажу.

У Франції зафіксовано 35 випадків зараження сальмонельозом, один помітили в Іспанії. Щодо випадку в Греції триває розслідування.

Фото japantimes.co.jp

Фото japantimes.co.jp

Щодо виробника порушили кілька судових позовів, ініційованих батьками, які стверджують, що їхні діти відчули себе погано після уживання Lactalis.

Компанія Lactalis є одним із найбільших у світі виробників молочної продукції. Її обсяги продажів становлять близько 17 мільярдів євро на рік.

Вона уже тричі випускала розпорядження про те, що продукти відкликаються.

Керівник Lactalis Еммануель Бесньє відкинув звинувачення в приховуванні зараження сальмонелою на одному зі своїх підприємств.

Він пообіцяв, що всім постраждалим буде виплачено компенсацію.

Міністр сільського господарства Франції повідомив, що молочному заводу заборонили продаж всієї продукції, доки не завершиться розслідування.

Уряд попередив компанію, що її чекають штрафні санкції за те, як вона поводилася під час скандалу.

Джерело: УП.Життя