Новий освітній простір: школа майбутнього в Україні
Новости Образование

Новий освітній простір: школа майбутнього в Україні

Проект Новий Освітній Простір, який ініціюали у Мінрегіон з Віце-прем’єр-міністром — Міністром Геннадієм Зубко, щоб створювати нові школи. Заступник міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook розповів про декілька сучасних шкіл.

с. Наварія, Пустомитівського району Львівської області.

Завдяки Уряду та місцевій владі (за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету) будівництво розпочато на початку цього року і до кінця наступного року планується повністю завершити. Загалом заклад буде розрахований на 300 учнів, окрім самого навчання, школярі зможуть відвідувати тут різноманітні позакласні гуртки та секції.

школа1
школай

школа1..
школа 1
школа1.

Місто Бровари

14 кращих архітектурних компаній перед усією громадою Броварів, місцевою владою та всіма бажаючими презентували своє бачення майбутньої школи. Їх проекти я також публікував на своїй сторінці Facebook, і кожен міг висловити свою думку та підтримати фаворита.

Результатами нашої з вами роботи стали 2 проекти, які будуть втілені в життя. Цей чудовий проект компанії AIMM-GROUP- один із них.

Школа буде розрахована на 2340 учнів. Окрім сучасних елементів дизайну, будуть використані останні енергоефективні технології.

броварышкола

бровоа броварышкола бровары_школа
_бровары

м. Бровари

Другий проект-переможець, ,першого відкритого конкурсу Нового Овітнього Простору, який проводили у жовтні минулого року, розроблений архітектурно-проектною групою Анни Кірій.

Школа буде розрахована на 960 учнів початкових класів. У будівлі продумано все для комфортного навчання дітей – сучасний енергоефективний простір, виконаний з екологічних матеріалів у збалансованих і яскравих природніх кольорах, зручні класи-трансформери, бібліотека, спортивний майданчик.

кирий
кирий_1
кирий.
кирий_броварі
кирий_
м. Білгород-Дністровський, Одеської області

Cучасна, яскрава і, що важливо, енергоефективна школа з’явиться у Білгород-Дністровському Одеської області завдяки можливості фінансування з державного фонду регіонального розвитку та ініціативі місцевої влади.

блгород_
белгород
белгород)
белгородшкола.
белгородшкола

м. Жовті Води, Дніпропетровської області

Яскравий проект оновленої школи у Жовтих Водах Дніпропетровської області. У такій школі діти точно будуть хотіти навчатися! Проект реалізований завдяки Команда Валентина Резниченко.

жовті_школа
жовті_води
жовті води
жовті вод

Автор: Лев Парцхаладзе