У Києві відтермінували пробне ЗНО
Новини

У Києві відтермінували пробне ЗНО

У Києві перенесуть пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) через можливе розповсюдження країною коронавірусної інфекції. 

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти у відповідь на інформацію ЗМІ про перенесення дат проведення пробного ЗНО.

Пробне ЗНО-2020: коли мало бути

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури мало відбутися 21 березня.


Читайте також: У Києві ввели карантин через коронавірус: що тепер


З математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, французької та німецької) — 28 березня.

Коли ж воно відбудеться

Інформація про дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде оголошено додатково. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти у відповідь на інформацію ЗМІ про перенесення дат проведення пробного ЗНО.

Пробне ЗНО почнуть вже після карантину.

«Ми домовилися з регіональним Центром оцінювання якості освіти, що пробні тести, які мають відбутися в кінці березня, ми проведемо після того, як нормалізується ситуація, — у квітні. Решта навчання буде проводитися до кінця березня в дистанційній формі», — повідомив перший заступник голови Київміськдержадміністрації Микола Поворозник на брифінгу. 


Читайте також: В Україні оголосили загальнонаціональний карантин


Як діти будуть навчатися

Як відомо, з 12 березня в Україні впроваджується карантин на три тижні. Навчальний процес у Києві відбуватиметься дистанційно у зв’язку з запровадженням цих обмежувальних заходів. Також проводитимуться телеуроки.