ТОП-5 способів зайняти дітей на осінніх канікулах
Новини

ТОП-5 способів зайняти дітей на осінніх канікулах

Діти знову канікулах. Коли на вулиці сльота або ллє дощ, а батьки по горло зайняті, потрібно терміново придумати заняття для дітей. За допомогою підручних матеріалів ви можете виграти кілька вільних годин і розважити дитину, навіть якщо йому набридли всі іграшки.

Майструємо будиночок

Підійдіть до завдання творчо, запропонуйте дитині або дітям побудувати імпровізований будиночок! В укритті діти можуть займатись улюбленими справами.

Читаємо книгу

Психологи відзначають, що не всі діти люблять читати, деяким потрібна та сама книга, яка пробудить в них бажання дізнатися, що станеться в історії далі. Канікули — хороша можливість зайнятися пошуком такої книги!

Побудуємо модель сонячної системи

Використовуйте аплікації з кольорового картону, щоб зібрати свою власну сонячну систему. Час проведете не тільки весело, але і з користю, адже дитина точно запам’ятає назви планет і нашої зірки.

Вивчаємо карту

Придумайте завдання для школяра, щоб він ближче познайомився з географією, запам’ятав назви материків, океанів, країн. Як варіант, можна скласти маршрут казкового героя, простежити, по яким країнам він пройшовся.

Малюємо

Дитина з будь-яким рівнем навичок малювання зможе з задоволенням розфарбувати що-небудь, де вже є контури малюнка, а дитині пропонується вибрати свої кольори.

Вам буде цікаво: МОН відповів на питання з приводу шкільних канікул: коли і скільки.