У Києві ввели карантин через коронавірус: що тепер
Новини

У Києві ввели карантин через коронавірус: що тепер

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що через коронавірус із завтрашнього дня, 12 березня, у столиці буде введено карантин. Редакція Promum з’ясовувала подробиці.

Навіщо?

У своєму зверненні мер Києва Віталій Кличко повідомив, що це допоможе запобігти поширенню COVID-19 у місті.

«Друзі! Ніякої паніки! Відповідально ставимося до свого здоров’я, дотримуємося правил гігієни. А якщо почуваєте себе погано, — одразу звертайтеся до лікаря. Бережіть себе і тих, хто поруч! Разом ми все подолаємо!» — додав мер столиці.


Читайте також: Що таке коронавірус та як захистити себе і дітей? Пояснює доказовий лікар


Де?

Кличко також зазначив, що освітній процес буде тимчасово обмежений у закладах загальної та вищої освіти, а також у дитячих садах, у художніх, мистецьких та спортивних школах.

«Ми обмежуємо масові заходи у Києві. Це стосується конференцій, концертів та інших заходів. Кінотеатри скасують сеанси, розважальні центри також закриються», — додав мер.

Також він зазначив, що у торговельних центрах буде посилений контроль, там чергуватимуть санітарні лікарі.


Читайте також: Коронавірус зафіксували в Україні: що стало відомо з моменту виявлення


Скільки?

Попередньо карантин діятиме до кінця березня.

«Я звертаюсь до керівників установ та підприємств міста за можливості переглянути графік роботи працівників, у яких є діти. Окремо зазначу, що громадський транспорт поки працюватиме у звичайному режимі. Транспорт будуть обробляти дезінфекційними засобами»додав він.