У Києві відкривається книгарня-кав’ярня Старого Лева
Новини

У Києві відкривається книгарня-кав’ярня Старого Лева

 

«Видавництво Старого Лева» відкриває у Києві книгарню-кав’ярню. Книжки для всієї родини, найсвіжіші новинки, смачна кава, солодощі, місця для читання і дитячого забавляння – все це і навіть більше можна буде знайти у Києві на вул. Прорізній, 10. У тестовому режимі книгарня-кав’ярня почне працювати у п’ятницю, 13 жовтня (10:00 – 22:00). Офіційне відкриття книгарні відбудеться у суботу, 28 жовтня.
«Не тільки Львів ми відчуваємо як свою рідну домівку, а й Київ – столицю нашої країни, – говорить Мар’яна Савка, головний редактор «Видавництва Старого Лева». – Адже саме тут живе дуже багато наших щирих прихильників, авторів, перекладачів, ілюстраторів, редакторів, людей, рідних нам по духу і по крові. І відкриття Книгарні-кав’ярні Старого Лева на Прорізній, у самому серці Києва, – це для нас велика подія, бо так ми стаємо ще ближчими до рідних нам людей, створюємо родинний затишок у домівці Старого Лева і ще одну точку на культурній мапі країни. Це буде місце сили, людської енергії, книг. Хочемо, щоб у цих стінах завжди було тепло і людно, адже нам є що розділити з нашими улюбленими читачами».
«Видавництво Старого Лева» намагається ставати якомога ближчим до своїх читачів. Тож у Києві, крім вже наявного шоуруму Старого Лева на вул. Нижній Вал, 3-7, додається ще й книгарня-кав’ярня. І все для того, щоб не лише читання, а й вибір книжки приносили якнайбільше задоволення і кожен зміг знайти для себе ідеальне видання.
У книгарні ви завжди зможете знайти не лише весь асортимент книжок ВСЛ, а й цікаву сувенірку за їхніми мотивами, стати учасником розіграшів та вигідних акцій, зустріти письменників, перекладачів, ілюстраторів.
Графік роботи «Книгарні-кав’ярні Старого Лева»:
Пн-пт 08.00-22.00
Сб.-нд. 10.00-22.00
Контактні дані: 
тел.044-279-96-35
моб.068-637-79-57
e-mail: knygarnia-prorizna@starlev.com.ua

Текст та фото: ВСЛ