В американських школах даватимуть учням безкоштовні тампони та прокладки
Новини

В американських школах даватимуть учням безкоштовні тампони та прокладки

Губернатор штату Нью-Гемпшир Кріс Сунуну підписав законопроект, який вимагає, щоб усі державні школи надавали учням безкоштовні тампони та прокладки. 

Закон, який відомий також як білль про період бідності, вимагає надання менструальної продукції у всіх ванних кімнатах державних середніх та старших шкіл по всьому штату, повідомляє американське інтернет-видання HuffPost.

“Бути підлітком середньої або старшої школи досить важко, коли не вистачає адекватних засобів догляду, тому що ви не можете їх собі дозволити. Забезпечення доступу до безкоштовних менструальних засобів для догляду у школах не є ідеалістичним, це базовий, важливий захід для рівності, який він давно назрів”, – сказала Полі Кемпіон, співавторка законопроекту.

А ініціювала його старшокласниця школи Нью-Гемпшира Кароліна Діллон після того, як вона дізналася, як багато дівчат змушені пропускати школу або роботу, тому що не можуть дозволити собі прокладки та тампони. 

“Це сумно, але дівчата в середній і старшій школі соромляться говорити комусь про те, що вони пропускають школу або використовують шкарпетки, бо не можуть купити прокладки”, – сказала Діллон, виступаючи під час слухань Комітету з питань розвитку освіти і робочої сили у Сенаті.