Про проект

Promum-це науково-популярне медіа для свідомих батьків.

Ми вірим, що:

  • До батьківства потрібно готуватись.
  • Найкращий спосіб виховати дитину-це працювати над собою.
  • Освіта, охорона здоров’я, наука та культура це не про політику, а про наше з вами життя. У цьому потрібно розбиратись, а отримані знання використовувати собі на користь. 

Ми задаємо багато незручних питань і вважаємо, що умовності та шаблони тільки заважають жити.

Правила редакції

Редакція Promum завжди має свою точку зору по відношенню до кожної теми і матеріалу. Ми залишаємо за собою право висловлювати відкрито свою думку.

При цьому редакція ніколи не нав’язує свою думку, а тільки висловлює її.

Трафік, підписи та перегляди

Весь трафік на сайті та підписки в соціальних мережах – виключно органічні. Редакція проти купівлі трафіка, його обміну з іншими та залучення ботів. Ми поважаємо наших читачів і рекламодавців та пишаємось своєю працею.

Журналістська етика

При розкритті певної теми ми задаємо питання для формування повної картини. В матеріалах автор виконує редакційне завдання та висловлює власну думку. Ми погоджуємо інтерв’ю, якщо воно записано в аудіо форматі для того, щоб уникнути різночитань. Ми не погоджуємо заголовок, підводки та пости в соціальних мережах.

Розміщення текстів

Ми розміщуємо тільки колонки, інтерв’ю, новини та спецпроекти, які готує редакція згідно редакційним планам і темам. Всі інші тексти можуть бути розміщені на сайті на комерційній основі.

Часткове або повне використання матеріалів з сайту “Промам” дозволяється тільки при умові посилання і/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на сайті.

Посилання/гіперпосилання обов’язкове незалежно від повного або часткового використання матеріалів.

Відсутність прихованої реклами

Ми чесно відзначаємо рекламні публікації позначкою “промо” та віримо, що від цього вони не стають менш цікавими для нашого читача. Ми не розміщуємо джинсу, не практикуємо піар-бонуси та не розміщуємо статті по бартеру.

Ми займаємось не розміщенням реклами, а розкриваємо тему з усіх можливих точок зору.

Прес-тури

Ви можете запросити нашого журналіста в пресс-тур, але кількість та формат опублікованих за результатами поїздки матеріалів залишається повністю на розгляд редакції.

Команда Promum

Ксенія Букшина, засновник та стратег Promum

Сергій Набок, ідейний натхненник Promum