Що таке щастя? Ольга и Макар Белобровець
Интервью

Що таке щастя? Ольга и Макар Белобровець

Оля викладач від Бога , і це не перебільшення . Так, як вона вчить і виховує своїх дітей в школі ” Мандаринки “, викликає безмежну повагу до такого вчителя. Такий же відповідальний у навчанні, і не по роках розважливий, її молодший син Макар. Ми дізналися , що за думками Олі і Макара , значить слово щастя .

Ольга Белобровец, 42 роки

Тиша і спокій -просте мамине щастя. Можливість іноді побути на самоті допомагає відновити сили. Безмежно ціную суботній ранок – сини готують нам з чоловіком сніданок – свій фірмовий омлет. Вони самі започаткували цю традицію, і кожної суботи дарують такі безцінні хвилини щастя.

IMG_6085_1

Для того, щоб спіймати миттєвості щастя і зберегти їх в пам’яті багато часу намагаємося проводити разом, багато фотографуємося. А наприкінці року збираємо всі фото, щоб зробити сімейний календар на наступний рік. Підходимо до цього питання відповідально, підбираємо фото відповідно до родинних свят, водночас пригадуємо найприємніші моменти. Є в нас ще одна традиція – протягом року ми збираємо в “скриньку радості” записки, в яких кожен записує якісь приємності свої особисті, а в новорічну ніч висипаємо всі записочки на стіл і перечитуємо всі разом, що дає нам можливість ще раз порадіти великим і маленьким успіхам кожного.

Найголовніше, на мій погляд , навчити дітей жити без нас. Поясню. Хочу дати їм стільки знань і вмінь, аби в дорослому житті вони могли приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність. Без допомоги і порад батьків.

IMG_6038_1

В буквальному сенсі “вчити дітей” не має сенсу. Ми насправді словами нічому не можемо їх навчити. Можемо лише самі жити так, щоб своєю власною поведінкою давати установу на майбутнє. Адже наші діти – наше відображення. Навчити їх людяності – один з основних обов’язків батьків. Один з основних і один з найскладніших

Такі цінності, як порядність, самодостатність, вміння любити і не боятися дарувати свою любов, пріоритетні в моїй картині світу. Крім того, намагаюся донести до своїх синів, що дуже важливо знати, чим ти хочеш займатися в дорослому житті. Ці цінності і знання допоможуть дітям уникнути багатьох помилок.

Знамагаюся захищати і підстраховувати від усього, що може нашкодити фізичному та психологічному здоров’ю . За своєю природою будь-яка дитина занадто відкрита світу, і двері в доросле життя слід відкривати поступово, щоб великий світ дорослих не нашкодив вразливій дитячій психіці.

IMG_6041_1

Бути дитиною – це мати багато прав і ніяких обов’язків .

Інтернет у нас, поки що, під контролем. Паролі, обмежений доступ. Інформацію фільтрую, що дивляться, в які ігри грають. iPad і комп’ютер Макар може брати лише з дозволу батьків. Чудово розумію, що Інтернет , соцмережі – це частина сьогодення і повністю обмежити доступ недоречно, але й вільний доступ зайвий і небезпечний.

Постійно нагадую, що слід бути обережним у спілкуванні з незнайомими і малознайомими людьми. Вчу сина, що він нікому нічого не винен. І на будь яке прохання від незнайомої людини має право не відповідати взагалі або ж відповідати відмовою, навіть якщо це виглядатиме неввічливо.

Макар 6 років

IMG_6069_1

Похвала мами – для мене щастя. Люблю літаки- гелікоптери, і, звичайно ж , lego . Найщасливіший день року – день народження. Томущо на день народження мене завжди очікують неочікувані сюрпризи та подарунки.

Для мами можу приготувати грецький та фруктовий салат, і омлет за власним рецептом. Можу подарувати малюнок, я взагалі дуже часто радую маму.

Хотів би навчити мою маму кувиркатися, не боятися висоти і збирати Lego.