ТОП-5 батьківських помилок щодо вибору дитячого садку
В місті Розвиток

ТОП-5 батьківських помилок щодо вибору дитячого садку

Безпека та розвиток дитини — головні критерії, якими керуються батьки для вибору дошкільних закладів. Але не все так просто. Безумовно, ми не хочемо кожну хвилину перевіряти відеокамери, щоб упевнитися, що з дитиною все гаразд. Але при виборі садку не тільки наявність охорони та щільність графіку мають значення. Розберемо головні батьківські помилки та покажемо, як їх уникнути.

Матеріал підготовлено за участі співробітників дитячого садку First Route.

Помилка №1
Головне — досвід та сертифікація вихователів. Тому немає різниці, наскільки педагоги доброзичливі, люблять дітей та свою роботу. Адже «диплом» вирішує.

Звичайно, професійна підготовка важлива, але не потрібно забувати, що і міс Мурпл може отримати фахову освіту. От тільки чи сподобається вам, що поруч з дитиною такий «професіонал».

Гордість дитячого клубу First Route — кваліфіковані, досвідчені та найголовніше — добрі та турботливі вихователі. Вони знайдуть підхід до кожної дитини, допоможуть адаптуватися та зробити перебування в садку комфортним та веселим.  

Помилка №2

В першу чергу — знання та навички дитини. Тому важливо, щоб розпорядок дня був якомога наповнений різними заняттями, тому що погратися можно і вдома.

Але ж, якщо ви не знаєте, то саме завдяки грі та розвагам дитина пізнає світ та опановує корисні навички. Навчати, граючись, — головний девіз клубу First Route. Протягом дня малеча не тільки залучена до занять, але й вдосталь грається та проводить вільний час в спілкуванні. Також для цікавого дозвілля та здоров’я дітей в клубі є окремі кімнати для ігор, навчання, відпочинку, а також занять фізкультурою. Перевагою садка є басейн для діточок, де всі бажаючі можуть займатися під наглядом інструкторів та вихователів. Тому, дорогі батьки, можете бути впевнені, що ввечері почуєте багато цікавого та нового від малечі.

Помилка №3

Важливо, де територіально буде садок. Тому можна знехтувати тим, що вихователі виглядають занадто суворо, а атмосфера та побут — аскетичні.

На щастя, сьогодні дитячий садок вже не просто місце, куди можна «здати» дитину. Закінчилися ті часи, коли головним критерієм вибору садка була зручність для батьків. Тепер це місце обирається, насамперед, для дитини. І First Route підходить для цього якнайкраще. Тут є все, щоб діти почували себе як вдома, — затишні кімнати для гри та навчання, турботливі вихователі, яскраві іграшки, еко-ремонт, а також чистота та тепло. І, що дуже важливо, — First Route чудова можливість дати дітям ще більше сонця, прогулянок та здоров’я. Адже клуб розташований в парковій зоні, далеко від автомобільних магістралей та промислових споруд.


Помилка №4

Садок в тихому районі, тому про безпеку можна не турбуватись.

Насправді ж турбота та безпека — те, що має лежати в основі будь-якого садка. В такий заклад без страху можна відвести дитину, а вона в свою чергу із задоволенням буде повертатися туди знову. Саме про безпеку в першу чергу піклується First Route. Це — приватний дитячий клуб закритого типу, який цілодобово перебуває під наглядом охорони. Також по всій території і в приміщенні кожної кімнати встановлене відеоспостереження. А новітня система протипожежної безпеки дозволяє миттєво реагувати на будь-який підозрілий дим. Тому батьки можуть бути спокійні за життя дитини.

Помилка №5

Дитина має розвиватися в групі тільки з однолітками. Тому  не важливо, скільки в групі дітей, але важливо, щоб не було старших або молодших.

Але як показує практика, діти, які кожного дня спілкуються не тільки з однолітками, швидше опановують навички комунікації, стають більш емоційно-стабільними та активніше цікавляться тим, чим грають старші діти. Таким чином пізнають світ весело та граючись. Саме такий підхід в клубі First Route, а групи в садку невеликі (максимум 12 дітей), що дозволяє приділити максимальну увагу кожній дитині. First Route — садок повного дня для діточок від двох до семи років.

Важливі запитання

Як бачите, усе повинно бути із самого початку френдлі до дитини та її комфорту. Тому, обираючи садок, звертайте на це увагу. А також задайте такі запитання директору та вихователям:

  1. Які засоби профілактики застосовуються в садку задля мінімізації розвитку вірусів?
  2. Чи проходять діти перед тим, як піти в садок, медичний огляд? Чи можете ви бути впевнені, що вся малеча здорова?
  3. Чи проходили педагоги курси надання першої допомоги?
  4. Яким методикам виховання слідкують в садку?
  5. Що будуть робити, якщо дитина щось зламає? Яким чином карають дітей (і, якщо кажуть, що дітей не карають, то не варто цьому вірити)?
  6. Скільки дорослих завжди знаходиться в приміщенні садка? Це потрібно задля розуміння фізичного та психологічного навантаження на персонал.
  7. Якою формою зворотнього зв`язку з батьками вони користуються, та як часто? Електронна пошта раз на тиждень, месенджери щодня або відео-звіт раз на місяць. Важливо розуміти, наскільки садок гнучкий та сучасний.

У кожного з нас свої спогади про часи дитячого садка. Хтось згадує манну кашу, обов’язково із грудками, та несмачний компот із сухофруктів. Затишок дому та дружня атмосфера — те, що кожна мама бажає бачити в садку. Адже її син чи донька будуть проводити там багато часу. Саме в First Route ви можете все це знайти. Тут — щасливе дитинство, друзі та цікаве навчання.

Про особливості клубу

Дитячий клуб First Route — це інноваційний садочок закритого типу, в якому діти — головна цінність, а їхні посмішки — головна мета.

Садок розташований в екологічно-чистому районі, із власною парковою зоною в мікрорайоні «Караваєві дачі».

Смачна та корисна їжа — важлива складова харчування у садку. Кожного дня на столі у малят сезонні фрукті та овочі. За збалансоване харчування відповідає спеціалізований кейтеринг, який щодня поставляє свіжу їжу.

Вартість місячного абонементу варіюється від 8 тис. грн до 15 тис. грн, в залежності від тривалості дня, харчування та інших деталей.

Безпеку в клубі гарантує цілодобова охорона та камери по всій території садку.

В дитячому клубі First Route діти знаходять друзів, розкривають таланти та розвивають навички для здійснення своїх мрій. Тут відбувається справжнє диво, яке називається «дитинство».  

Завітайте до First Route та переконайтеся, що це найкраще місце для вашої дитини.