Анатомія жіночої насолоди. Як вона хоче та чому?
Секс

Анатомія жіночої насолоди. Як вона хоче та чому?

Більшість чоловіків замислюються над тим, як довести дівчину до оргазму — омріяного та справжнього. Та сексуальність кожної людини унікальна: як не існує двох однакових сніжинок, так і немає однакових сексуальностей. Багато різних чинників впливають на збудження, чуттєвість і оргазми. А відмінності їх формування у кожної окремої жінки роблять сексуальність такою особливою.

Що ж впливає на силу збудження та оргазми жінки? Хтось каже, що це — інтимфітнес, інші — тривалість статевого акту та вправність партнера, а хтось — налаштування чакр. Редакція Promum разом з сексологом, письменницею та дослідницею стосунків Іриною Клекіт розбиралась, від чого залежить сила жіночої насолоди, як довести дівчину до оргазму та як насправді працює жіноче тіло.

Фізичні чинники

Тема жіночої сексуальності безмірна. Недаремно написано стільки книг, статей та лекцій у пошуках, як насправді хоче жінка. І що більше цих знань у світі, тим кращим він стає. Коли насолода переповнює жінку, вона помножує її та віддає потужною силою любові в усі сфери життя: партнеру, дітям, друзям, у творчість чи кар’єру. Тож не краса врятує світ, а жіноча насолода. Що ж впливає на оргазм жінки?

Техніка статевого акту

Безпосередньо рівень емпатичності партнера. Як він зчитує реакції жінки на пестощі, як цілує, торкається, погладжує, стимулює. Як тримає ритм, змінює натиск та ніжність або які ерогенні зони активує. Це має велике значення у ліжку і впливає на силу оргазму. Але найважливіший орган жіночої насолоди — клітор. Таємну інформацію про його будову і про те, як він працює, читайте нижче.


Читайте також: Як позбутися рутини у відносинах? 5 дієвих порад від сексолога


довести до оргазму

Як довести дівчину до оргазму?

Тривалість пестощів

Дослідження показали, що жінка здатна дійти до оргазму в середньому за 20 хвилин із партнером та за 3–5 хвилин самостійно. Звісно, що у кожної жінки свій ритм і потреби, тож варто коригувати під власне тіло часові показники.

День циклу

Часто жіноча реакція на стимули залежить від звичайного календаря. У певні дні менструального циклу відчувається сильне збудження та потреба у сексі. Наука каже, що це відбувається перед овуляцією, але з практики видно, що у кожної жінки є свої «гарячі дні». У когось вони припадають на менструацію, у когось — на середину місяця, а хтось найбільш збуджений у день овуляції.

Варто місяць-два поспостерігати за собою і відмітити, які з днів — ті особливі. А потім мати це на увазі, коли плануєте побачення.

Наше фізичне здоров’я і стан

Якщо тіло хворіє або втомлене, то і секс буде інакшим. Сила відчуттів після недосипання чи хвороби буде суттєво меншою. Це особливо важливо розуміти молодим татам. Якщо хочеться пристрасті в ліжку, то варто взяти турботу про дітей на себе. Задоволена та сповнена енергією дружина віддячить сторицею.

Сюди ж можна додати і силу м’язів. Якщо в районі тазу м’язи розпрацьовані, то і циркуляція крові тут буде активніша. Відповідно і сила оргазму змінюється на краще. А отже, інтимний фітнес дійсно корисний.

Психологічні чинники

Уявлення та установки жінки щодо сексу

Оргазм відбувається в статевих органах, але зароджується в голові. Важливо, як формувались уявлення та установки жінки про чуттєвість та грішність, про норми та табу. Чим менше блоків, «тарганів», сорому, тим яскравішим буде оргазм. Тому коли звертаються до сексолога по консультацію, в першу чергу варто розібрати не фізіологію, а те, що відбувається в думках та на рівні емоцій.

Як довести дівчину до оргазму?

Контекст

Жінка може розслабитись та отримати насолоду лише за певних обставин та у певній ситуації, де це відбувається. Для кожної вони різні. Одній необхідний затишний готельний номер, а другій найбільше збудження дасть заборонений секс у під’їзді. Комусь важливо, щоб її довго зваблювали, а інша потребує щоб її залишили у спокої, забрали дітей, прибрали вдома. І саме від цього у неї буде шалений еротичний настрій.

Хто у ліжку

Дуже важливо, з ким ділити своє збудження. І знову не буде універсального правила, бо у кожної власні потреби та уподобання. Для однієї найхвилюючим буде секс тільки із коханою людиною. Але є й такі жінки, котрі можуть розкритись по-справжньому лише з незнайомцем. Адже з чоловіком «чемні дівчатка брудні речі не роблять».

Тож чинників, що впливають на жіночу чуттєвість безліч. 5 лютого у Львові відбудеться лекція «Анатомія жіночої насолоди» від сексолога Ірини Клекіт, на якій можна буде більше довідатись про власну сексуальність.

Таємниця головного органу насолоди в жінки — клітора

Багато років цей орган був недооцінений і навіть знеславлений. Його часто губили не тільки чоловіки, а навіть вчені. Клітор забували вносити до медичних атласів. А Зигмунд Фройд — батько психоаналізу — взагалі сказав, що кліторальний оргазм є незрілим і лише вагінальний можна назвати справжнім жіночим оргазмом. Цим він створив жінкам безліч проблем на багато десятиліть.

І досі багато жінок гадають, що з ними щось не так, адже вони отримують насолоду тільки від стимуляції клітора. Незважаючи на те, що статистика доводить: здатність отримувати оргазм від проникнення пенісом мають тільки 18% жінок на планеті. А як відмітили дослідники, у таких жінок голівка клітора зазвичай знаходиться дуже близько від входу до піхви. Тобто під час сексу партнер окрім проникнення торкається і клітора також.

Однак, дякуючи Хелен О’Коннелл, клітор не тільки реабілітували, але і відкрили неймовірні властивості цього органу.

Клітор та наука

У 1998 році за допомогою магнітно-резонансної томографії Хелен О’Коннелл вперше представила світу справжній вигляд і розмір клітора. Виявилось, що та горошина, що її ми бачимо, — це найменша його частина. Насправді клітор має розміри від 8 і аж до 20 сантиметрів. Найбільша його частина схована всередині. Клітор має голівку, пару ніжок і дві цибулини. Голівка виходить назовні, а ніжки і цибулини обгортають вхід у піхву.

Як довести дівчину до оргазму? Наука про клітор

Клітор і пеніс — майже одне й те саме?

Що цікаво, і клітор, і пеніс є гомологічними органами. Тобто вони обидва походять із однакових ембріональних тканин. Отже, на початку утробного періоду обидві статі мають один і той же орган. От тільки згодом у хлопчиків він висувається більшою частиною назовні, а у дівчаток — залишається скромно схованим усередині, за винятком невеличкої голівки. І у жінок, і у чоловіків відбувається ерекція. Від збудження до клітора прибуває кров і теж наповнює печеристі тіла. Таким чином збільшується голівка і набухають ніжки клітора, котрі роблять вхід у піхву тіснішим.


Читайте також: Є питання: як часто потрібно мити секс-іграшки?


Також з’ясувалось, що на голівці клітора (ось та зовнішня видима горошина) є 8000 нервових закінчень, а це в декілька разів більше, ніж на голівці пеніса. Також було доведено, що єдина функціональна користь клітора — це насолода. Отже, жінки мають унікальний орган щастя.

Жіноча піхва та збудження

А от якраз у піхві нервових закінчень дуже мало. Більшість жінок взагалі нічого не відчувають після кількох сантиметрів від входу. Є теорія, що малочутливість піхви необхідна, аби пологи проходили менш болюче.

Так як піхва малочутлива, а клітор обгортає вхід до піхви, під час збудження набухає і стискає пеніс, тож навіть оргазм без стимуляції голівки клітора буде не вагінальним, а кліторальним. Адже під час фрикцій пеніс стимулює ніжки клітора. І дійсно шкода, що Фройд не дожив до цих днів й так і не довідався, наскільки помилявся.

Та через те, що дослідженню клітора лише 22 роки, нема чого дивуватись, що про нього так мало відомо. І чому досі жінки переймаються і думають, що з ними щось не так.

Тож після прочитання цієї статті можна видихнути і не шукати «правильного» оргазму. Насолоджуйтесь своєю унікальною сексуальністю: експериментуйте, творіть, любіть своє тіло та вивчайте його.