Не тільки зона G. 7 відтінків жіночого оргазму та як їх досягти
Відносини Секс

Не тільки зона G. 7 відтінків жіночого оргазму та як їх досягти

Оргазми бувають такими різними і такими особливими. Мабуть, у кожного з нас оргазм матиме свій спектр відчуттів, хоч на 100% довідатись, як це відбувається в іншому тілі, наразі майже неможливо. А жіноче тіло має стільки цікавих варіантів оргазму, що дійсно є чому позаздрити. Разом з сексологом Іриною Клекіт редакція Promum розбиралася, які ж бувають оргазми у жінок та де їх шукати.  

Трохи про жіночу мастурбацію

Сексологія — молода наука. Ще донедавна її вивчали тільки в розрізі репродуктивності. Аж доки в 1957 році за дослідження не взявся американський гінеколог Вільям Мастерс. Зрештою він теж зацікавився темою сексу з професійного погляду. Він хотів розібратись, що і як відбувається із людськими тілами у ліжку та як це впливає на вагітність.

Разом зі своєю колегою – Вірджинією Джонсон, лікар взявся спостерігати статевий акт, паралельно вимірюючи показники тіла учасників.  Це багаторічне дослідження охопило близько 700 людей, зробило революцію в науковому світі та вийшло за рамки тільки репродуктивного процесу. Мастерс і Джонсон стали батьками сучасної сексології.

До виходу їх наукової роботи вважалось, що жінка може отримати оргазм тільки одним правильним методом — за допомогою пеніса. А все, що там вона відчуває в інших місцях і з іншими взаємодіями — це несерйозне, незріле і неправильне.

Мастерс і Джонсон виміряли, що під час мастурбації, стимулюючи тільки клітор, жінка може отримувати оргазм часом сильніший, ніж під час статевого акту.


Мабуть, у цьому місці жінки хмикнули тихенько: «Тю, звісно що так!» А от вчені мужі із зацікавленістю подивились на своїх дружин: «То що ж це виходить? Нам же сам Зігмунд Фройд казав, що ви заздрите нашим пенісам, а тепер виявляється, вам і без них може бути добре?»


Нижче розглянемо, які бувають жіночі оргазми та як вони називаються.

Вагінальний

Це оргазм, що відбувається від фрикцій пеніса в піхві. І по суті, це саме той оргазм, котрий і вважався довгі роки правильним. Однак лише 15% жінок можуть його отримати, не підключаючи в процесі пестощі клітора. А польський гінеколог Міхаліна Віслоцька взагалі зменшила цю цифру. Вона відмітила, що у цих жінок, як правило, голівка клітора знаходиться дуже близько до входу, а значить, що під час фрикцій мужчина стимулює лобком клітор партнерки.


Читайте також: Пристрасть VS батьківство. Як повернути секс у стосунки


Кліторальний

Так називають оргазм, що відбувається від стимуляції голівки клітора під час мастурбації чи кунілінгусу.

Оргазм зони G

Досягається стимулюванням зони, котра знаходиться на передній стінці піхви на глибині 2–5 см. Якщо ввести до середини палець, то можна нащупати ребристу поверхню — ось це вона і є, зона G. Стимулювати її можна і пальцями, і вібратором, або ж в деяких позах пенісом.

Сквіртинг

Один із найвидовищніших оргазмів, бо під час нього жінка еякулює. Це та ж таки стимуляція зони G, але за допомогою особливої техніки. Потрібен швидкий і сильний ритмічний натиск пучками пальців у напрямку до виходу.

Анальний оргазм

Тут задіюються дві ерогенні зони.

Перша — на вході до анусу знаходиться велика кількість нервових закінчень. Часом навіть достатньо просто стимуляції без проникнення.

Друга ерогенна зона — насправді знаходиться у піхві. Але перетинка між анусом і нею дуже тонка, тож під час проникнення, пенісом чи вібратором, відбувається стимуляція цієї зони, що і дає вибуховий результат.

Проте анальний оргазм може відчути далеко не кожна жінка. Справа в тому, що цей вид сексу є досить травматичним і треба дотримуватись правил безпеки: багато лубриканту, презервативи, тривалі вступні пестощі, дуже повільне занурення. Інакше можна нашкодити здоров’ю. До того ж не кожна жінка готова впустити партнера до анусу. Одні тільки думки жінки про можливий бруд здатні заблокувати насолоду.

Оргазм сосків

Буває, що жінка може отримати насолоду, не знімаючи трусиків. Соски та ореоли мають велику кількість нервових закінчень і часом оргазм наступає від одних лише поцілунків і погладжувань грудей.

Міотонічний оргазм

Для його досягнення не потрібно ані рук, ані партнера. Є жінки, котрі можуть одним тільки напруженням м’язів живота та бедер досягти насолоди. Часом цей оргазм вони можуть відчути навіть у спортзалі під час качання пресу.


Читайте також: Як позбутися рутини у відносинах? 5 дієвих порад від сексолога


А тепер — забудьте!

Справа в тому, що ці класифікації не будуть точними і вірними. Ось, наприклад, кліторальний, вагінальний чи оргазм зони G. Нещодавні дослідження показали, що клітор — це великий орган. Назовні ми бачимо тільки його голівку, а основне його тіло — цибулини і ніжки обгортають вхід до піхви. А отже вагінальний і зони G оргазми варто теж назвати кліторальними, бо саме його стимулюють для їх досягнення.

До того ж навіть якщо пестити одну і ту ж частину тіла, але за різних обставин, то і відчуття будуть кардинально відрізнятись. Наприклад, стимуляція клітора рукою під час мастурбації і ті самі рухи, але язиком коханого бажаного мужчини сприятимуть різним по силі та переживанням оргазмам.

Спробуйте й інші атракціони

Жіноча сексуальність — це щось набагато більше, ніж тільки анатомія. Кожна із нас володіє цілим Діснейлендом оргазмів. Важливо знати, які існують види насолоди, і вивчати їх. Однак не варто засмучуватись, якщо якогось із них не вдається отримати. Якщо не працює одна із каруселей — спробуйте інші атракціони.

Жіноче тіло вкриває безліч ерогенних зон. І під час різних стимуляцій музика оргазмів завжди відрізнятиметься. Це так, ніби щоразу створюється новий твір мистецтва. Варто експериментувати і шукати нові взаємодії та ерогенні зони. Це легко робити із S-box «Клекіт відчуттів».

Кохайтесь і насолоджуйтесь власною багатогранністю.