Быть мамой
Думки

Быть мамой – это…

Мы, мамы, такие разные и такие одинаковые одновременно: живём в разных городах, оказываемся в разных ситуациях, любим разных людей…но как любим!!! Именно эта сила и объединяет нас!!!

Наши друзья mamas.ua проводили литературный конкурс “Бути мамою – це…”

фото6

История, которая победила, искренняя и трогательная. Её автор мама замечательного малыша Елена. Вот её размышления на тему: “Бути мамою – це…”

Що для мене означає бути мамою?

Мамою я стала на світанку. Як тільки над великим і ще сплячим містом піднімалося сонце, наш із чоловіком світ змінився раз і назавжди. В ньому з’явився Даня, і я стала мамою.

Один із найважливіших статусів у світі. Мама.

Як це? Це болісно. Болісно народжувати, болісно перші місяці ходити після пологів, нормально сидіти. Це страшно. Страшно моментально оволодіти такою гігантською відповідальністю за життя твоєї дитини, страшно, щоб не забився, страшно, щоб не отруївся, щоб щеплення пройшло добре і т.д. до бескінечності. Це – здрастуй, перша сивина і перше падіння дитини з ліжечка. Це безліч втрачених можливостей, коли не можеш піти на зустріч, пропускаєш цікаві гранти, пропозицію роботи. Це постійне відчуття невідповідності. Коли світ хоче, щоб ти була принцесою-супер мамою і керівником власного бізнесу одночасно.

Мамою бути важко. Але це прекрасно) Коли маленькі рученята вкривають тебе ковдрою, обіймають тебе і прагнуть твоєї любові. Коли в цих очах ти бачиш себе і свого чоловіка. Коли ти відкриваєш своїй дитині цілий, безмежний світ. Як бути мамою – неможливо описати словами, передати текстом. Це той Всесвіт, який перекреслює всі дрібні негаразди, дарує надможливості і відкриває скриньку із запитанням: “В чому щастя?”

Мы ещё раз поздравляем Елену и желаем ей всего самого хорошего и доброго. Спасибо, что поделились вашей историей.