Комедійні серіали про батьківство
Що дивтись

Комедійні серіали про батьківство

Дорогі мама-тата, ділюся з вами своїм простим рецептом, як зробити батьківські будні легшими та веселішими. В рецепті моєму один інгредієнт – це ситком.

Ситком – це ситуаційна комедія. Я фанат цього жанру вже багатенно років. 20-тихвилинна серія, яку можна глянути для відпочинку, хорошого настрою, зняття напруження. Будь-де, будь-коли, будь-з-ким, будь-як… Найвідоміший приклад, як на мене, це серіал “Друзі”. Класичний ситком. Та, за сумісництвом, мій найулюбленіший серіал. Ще у моєму списку The best of the best – “Теорія великого вибуху”.

Та з тих самих пір, як я отримала статус “мама”, а разом з ним і осяяння мамським інстинктом, мені стала близька та зрозуміла дитяча тема. Тому від підліткових вподобань ситкомами про дружбу і романтичні стосунки я доросла до серіалів про батьківство. Ну от кажу вам, як є, – це реально весело, і реально корисно. В кожній серії ви впізнаєте себе, своїх близьких, своїх дітей. Усе те, чим наповнені і ваші будні/вихідні.

Ситуації та обставини, які ви проживаєте у ролі батьків. Часто можна почерпнути для себе модель поведінки, практичну пораду, реальне рішення для непростої чи некомфортної ситуації з гумором.

Ситкомам вдається не лише вас розважити та прокачати вашу батьківську майстерність під час перегляду, а ще й лишити приємний післясмак. Мені щоразу вдається кайфонути від того, що я, як головні персонажі. Я в темі. Я теж мама і тепер чудово розумію, про що мова. Весь спектр почуттів розкривається нині і переді мною. Покращення настрою та більш терпиме ставлення до будь-якої ситуації гарантовано.

Благо в наш час інтернету та гаджетів, маю можливість дивитися серіали з телефону у режимі онлайн. Звісно, приємніше в тиші, на дивані, перед великим екраном, у Full-HD якості. Але, усі, хто в темі батьківства, в курсі, що такий збіг обставин – це фантом.

За своє мамівство маю величезний досвід, як і коли мені вдавалося при фактично цілодобовому завантаженні знаходити час на улюблений серіал:

Коли готую їжу, коли годую чи купаю дітей, коли прибираю, коли роблю гору домашньої монотонної циклічної роботи, навіть коли вкладаю спати (телефон екраном вниз, в вухо навушник, дитині – моя фізична присутність під час засинання, а мені – аудіо версія серії). А ще – в душі, за кермом у заторах, займаючись спортом, гуляючи з коляскою, в черзі до лікаря, очікуючи дитя з гуртка і т.д. і т.п.

Взагалі, почуття гумору у батьківстві, я певна, входить до перших пунктів найнеобхіднішого. На одному щаблі з почуттям безумовної любові, безкінечним запасом терпіння та цілодобовим обов’язком відповідальності.

Прокачати почуття гумору у статусі мам-тат допоможуть наступні ситкоми:

17758028_1032133710220296_448497480_n

  1.    Американська сімейка (“Modern family”, США, з 2009 року, 8 сезонів, IMDb: 8.50)

На мій погляд, якісний добрий чудовий комедійний серіал. Про сімейні цінності, відданість родині, взаємопідтримку та взаємодопомогу.

Взаємини між основними героями серіалу часто іронічні. Але без злоби та нетерпіння до слабостей чи недосконалостей один одного.

Кожен персонаж якісно прописаний та блискавично зіграний. Різноманіття характерів створює гумористичну палітру на будь-який смак.

Американська сімейка – душевний позитивний серіал. Не лише посприяє вашому гарному настрою, а й буде справді корисним посібником для усіх сімейних людей. Адже кожна серія ілюструє як любити та поважати рідних, як дружити поколіннями, бути відданим родині, як піклуватися та допомагати, як вірити та підтримувати, як сваритися та миритися, знаходити спільну мову та йти на поступки заради комфорту дорогої тобі людини, як планувати та цінувати час, проведений разом…

Епізод за епізодом стаєш все більшим фанатом цього серіалу.

17778789_1032133703553630_1358065401_o

  1.    Все схоплено (“Man with a Plan”, США, з 2016 р., 2 сезони, IMDb: 6.70)

Мама повертається на роботу, а таткові доводиться взяти на себе левову частку обов’язків по догляду за трьома дітьми шкільного віку з усією класною та позакласною активністю. Крім того головний герой справляється ще й зі своєю роботою – він керує невеликою будівельною компанією разом зі своїм рідним братом (тому має гнучкий графік).

Забавно споглядати за тим, як тато стикається із усіма нюансами маминих буднів. Як майстерно виплутується з різноманітних ситуацій. Будує стосунки з дітьми, будучи небайдужим, але стійким та мужнім.

17741026_1032133693553631_699804123_n

  1.    Доктор Кен (“Dr. Ken”, США, з 2015 р., 2 сезони, IMDb: 5.70)

Серіал про життя такого собі доктора Кена. Головний герой – невеличкий кореєць-нарцисик, який вважає себе головнокомандувачем свого професійного та сімейного життя.

Знято у веселій легкій манері. Піднімає настрій хай і невисоко інтелектуальним, але добрим, гумором. “Доктор Кен” навряд прокачає вашу ерудицію, зате створить приємну атмосферу для перепочинку від біганини батьківських буднів. До того ж, трапляється у цьому серіалі і дещо корисне та тямуще щодо сімейних цінностей.

17692462_1032133720220295_1685469215_o

  1.    Як сказав Джим (“According to Jim”, США, 2001-2009 рр., 8 сезонів, IMDb: 6.40)

Хороший приклад якісного ситкому, який допоможе розслабитися і підняти собі настрій. Стабільна 20-тихвилинна доза позитивних емоцій.

Серіал про любов, про дружбу, про сім’ю.

Сімейні справи та проблеми батьківства зображені на прикладі конкретної родини. Головний герой Джим – батько сімейства – колоритний персонаж. Щодня він виплутується із різноманітних ситуацій завдяки своїй тямущості, вмінню викручуватися, маневрувати, маніпулювати.

Джим навчить як правильно жити, як правильно виховувати дітей, як будувати стосунки з дружиною, як працювати і, тим більш, як відпочивати. Джим – ледарюшка і часто знаходить варіанти обійти справи, які його навантажують (наприклад, допомога по дому або активні ігри з дітьми). Та й при цьому йому вправно та непідробно вдається роль відмінного батька та турботливого чоловіка. Однозначно є чому повчитися як у Джима, так у “сірого кардинала” родини – красуні-дружини та мами сімейства Шерон.

Усім – приємного перегляду! Якщо у Вас на прикметі є доповнення до списку легких веселих серіалів про батьківські будні, залиште, будь ласочка, назву у коментарях. Із задоволенням поповнюватиму список.

Особисто в мене на черзі з ситкомів сімейної тематики наступні: “8 простих правил для друга моєї доньки-підлітка” (“8 Simple Rules… for Dating My Teenage Daughter”, 3 сезони, IMDb 7.10), “Буває і гірше” (“The Middle”, 9 сезонів, IMDb 7.50), “Затримка розвитку” (“Arrested Development”, 5 сезонів, IMDb 8.90), “Неслухняні батьки” (“Still Standing”, 4 сезони, IMDb 7.60).