Як діяти під час розлучення
Новини

Як діяти під час розлучення

Якщо вам пощастило прожити з розуміючою вас людиною, скажіть їй внутрішнє спасибі за всі спільні роки. Однак, як би не було важко, вам необхідно відпустити її руку. Чіткого плану дій ніколи не буває. Але дотримання деяких правил може налагодити ситуацію.

Не бійтеся просити допомоги. Перші тижні ви можете відчувати себе особливо вразливою. Складно відразу зламати усталений спосіб життя і примиритися з втратою. Щоб прийняти нову ситуацію, знадобиться час і допомога ззовні: близькі люди або психолог, який завжди зможе вислухати.

Не покладайтеся на те, що ви залишитеся друзями. Можливо, здається, що вас чекає так зване цивілізоване розлучення, коли сторони йдуть один одному назустріч. Якщо раніше ви були здатні відкрито, чесно обговорювати з партнером будь-які важкі теми, це не означає, що все так і залишиться.

Не приймайте поспішних рішень. Перш ніж приймати рішення, пов’язані з планами вашого подальшого життя і життя ваших дітей, зберіть найбільш повну інформацію про свої права. Зараз ви переживаєте справжнє емоційне торнадо. Не погоджуйтеся ні на які кроки.

Станьте захистом самої себе. Це найважче, якщо ви звикли ділитися з партнером думками і переживаннями, розуміли, що в скрутну хвилину можете на цю людину покластися. Важко визнати — він більше не буде вашим близьким другом. Навіть якщо в останні роки ваші відносини не можна було назвати безхмарними. У вас можуть залишитися спогади про ті часи, коли ви були щасливі, коли ще була надія на створення здорової сім’ї. Розлучення руйнує цю ілюзію.

Читайте також: Як навчити дитину любити понеділки.