Як зрозуміти, що дитині не вистачає уваги
Новини

Як зрозуміти, що дитині не вистачає уваги

Батьки можуть щиро любити дитину, але при цьому не приділяти їй достатньо уваги. За якими ознаками дорослі можуть зрозуміти, що молодші члени сім’ї страждають від нестачі уваги?

Емоційність

Якщо ви звертаєте увагу на свою дитину дуже рідко, вона намагається її заслужити будь-яким способом. Дитина вередує, робить капості і все тільки для того, щоб її помітили. Тому не варто лаяти малюка за неправильні вчинки, але і не варто хвалити його.

Мовчазність

Якщо дитині не вистачає турботи, у неї виникає депресія. Молодшим здається, що батьки їй забули і їм немає до них справи. Дитині стає нецікаво жити. Втрачається довіра, яку відновити буде дуже складно.

Відсутність контакту з однолітками

Якщо дитина не хоче грати або спілкуватися зі своїми однолітками, це теж привід задуматися. Зв’язок з її маленьким світом втрачається, адже спілкування — одна з найголовніших потреб людини.

Агресія

Якщо ваша дитина занадто агресивна, можливо, вона не відчуває любові батьків. Вона намагається привернути увагу якимось деструктивним методом, значить, і коли подорослішає — зможе вести себе так само.

Читайте також: Як допомогти дитині впоратись з комплексами з приводу зовнішності.