Бути мамою – це відкривати щодня новий світ!
Здоров'я Що купити

Бути мамою – це відкривати щодня новий світ!

Переможці акції «1000 підгузків від Huggies» з’являються по всій Україні. Цього разу ми поспілкувались із переможницею з чудового міста Вінниці, Юлією, мамою Надійки, якій виповнився рік.  Юлія поділилася з нами своїми враженнями від виграшу та планами щодо нього.

IMG_7827

Ми, взагалі-то, не збирались брати участь в акції і дізнались майже випадково: в нас закінчились підгузки Huggies і я пішла до магазину за наступною пачкою. Продавці мені розказали, що зараз проходить акція «1000 підгузків від Huggies», і я вирішила: «А чом би й ні». Думала: «Надішлю код, а раптом виграю, то буде нам з Надійкою сюрприз”, – але ні на що не сподівалася. І от я надіслала його, а вже наступного дня мені дзвонять і кажуть, що я стала переможницею. Я, чесно кажучи, нічого не могла сказати від подиву. Не повірила одразу, що я дійсно виграла. Це було таким шоком! Я й тому нікому не розказувала: чекала поки їх привезуть, поки я побачу приз на власні очі і тільки тоді буду комусь щось говорити. І от їх привезли! Яка я була щаслива! Тоді вже передзвонила всім своїм сестрам, друзям і всім розповіла про виграш.

1000 підгузків – це доволі багато. Ми приблизно порахували і зрозуміли, що стільки витратили за перший рік з Надією, тому я вже знаю, що цього нам вистачить до кінця користування підгузками точно. Я вже потрошку привчаю Надю до горщика, але це процес делікатний, тому повільно, не поспішаючи і маючи такий запас підгузків, ми поволі на нього перейдемо.

IMG_7782

Коли ми з чоловіком усвідомили, що справді виграли аж 1000 підгузків, зрозуміли, що хочемо малечі купити електромобіль або машинку на дистанційному управлінні. Бачили в магазині чудові дівчачі моделі, такі, для справжніх леді, тому зекономлені гроші нам підуть на гарний подарунок доці.

Надійка взагалі в нас дуже хороша дівчинка, ми разом з нею проводимо увесь час. Щодня маємо свої традиційні процедури: прокидаємось, переодягаємось, міняємо підгузки, їмо, гуляємо, намагаємось лягти до десятої вечора, бо якщо цей момент пропустити, то Надійка може гратись до першої і тоді нічні розваги не спинити. Вона в мене перша дитинка і я страшенно насолоджуюсь цими ритуалами!

Мій чоловік працює два тижні підряд, а потім два тижні вихідний, тому ми – на хазяйстві і або самі справляємось, або чекаємо на підмогу у вигляді тата чи бабусі. Буває часом, поки я готую щось, то Надійка грається з каструльками, ложками, коробочками. Дуже допомагає також музичний килимок: вмикаєш його і вона по ньому бігає, і поки це відбувається, можна щось встигнути нарізати, закинути, перемішати, прибрати. А так – весь час на руках у мами.

IMG_7684

Враховуючи чоловікову роботу, ми дуже цінуємо вихідні, тому стараємось нічого не прибирати по хаті, не працювати, а їхати десь за місто або до батьків, на природу до річки, і максимально насолоджуватись часом утрьох.

Взагалі, звичайно, дуже добре, що існують підгузки, килимки, іграшки нові різноманітні – це все дуже допомагає з дитинкою. Наприклад, ми активно користуємось пластиковим слинявчиком: його кінець трохи закручений, тому, коли Надя їсть якесь печивко, воно все туди падає, а не по всій квартирі розноситься, дуже зручно. Хоча спочатку вона вередувала і не хотіла його вдягати, а потім звикла і зараз сама просить.

IMG_7723

Бути мамою – це відчуття які не передати, не описати словами! Ти вже не можеш не встати вночі, не маєш права лінуватись, навіть коли тобі недобре, маєш піклуватись про маленьку: погодувати, переодягти, приголубити, але ця вся відповідальність – це таке щастя. Вона наче просто біжить до тебе, обіймає, цілує, а ти розумієш, от він – сенс життя, от воно справжнє!

фото5