Cвятковий кенді-бар. П’ять ідей декору
Важно знать

Cвятковий кенді-бар. П’ять ідей декору

День народження – одне з улюблених свят, і всі ми прагнемо провести його незабутньо. Коли ж мова йде про свято дитини, це бажання збільшується в декілька разів.

Найкращим задоволенням як для дорослих, так і для малечі завжди будуть подарунки, кульки, ну і звичайно, солодощі. Кенді-бар – новий популярний тренд і must have на кожному дитячому святі. Саме тому редакція Promum поспілкувалась із засновником royalkidss та головним втілювачем бажань мам та діток – Анастасією Василевською. Вона поділась цікавими ідеями декору кенді-бару.

imya-1

  1. Ім’я іменинника

Ім’я – це невід’ємна частина кожного з нас. Це своєрідний бренд. Згадайте, скільки часу було витрачено на те, щоб назвати дитину якнайкраще. А скільки статей із значеннями прочитано, і скільки, не завжди вдалих порад, почуто від родичів. Тож дозвольте вашим зусиллям вибору стати чудовим декором. Об’ємні букви можна гармонічно вписати в концепцію кенді-бару. Дерев’яне ім’я буде також актуальним при декорі фотосесії в честь дня народження чи іменин.

figurki-1

  1. Дерев’яні фігурки

Саме ці дрібнички допоможуть підкреслити загальну ідею святкового столу. А якими цікавими будуть для найменших гостей свята! Ну і звичайно, по закінченню вечірки можуть стати чудовим подарунком для гостей.

pidstavka

  1. Підставка для торта

Одним з найголовніших елементів дня народження є торт. Тому варто ретельно підійти до його декору, оскільки, це зробить солодкий стіл ще більш вражаючим! Головне не перетрудитись. Допоможе виділитись і зайняти головну позицію на святковому столі – підставка для торта. Вона може виглядати як невеличкий столик і, звичайно ж, повинна відповідати оздобленню кенді-бару.

keyk-topper-3

  1. Кейк-топпер

Кейк-топпер – це невеличка фігурка, яка займає вершину торта. Цей елемент декору прийшов до нас з США у вигляді фігурок нареченого та нареченої. Проте зараз кейк-топпер має найрізноманітнішу форму та вигляд. Прикрасити можна не лише торт, а й дрібні солодощі на святковому столі. Для декору торта можна використати топпери з  фразами-привітаннями, віком чи іменем іменинника. Також це можуть бути різноманітні формочки. royalkidss рекомендує топпер у вигляді зірки, що падає. Щоб бажання сто відсотково здійснювались!

fotoramka-2

  1. Фоторамка
    Чудовим рішенням на перший день народження малечі буде дерев’яна  фоторамка із світлиною кожного місяця життя. Плюс можна зробити метрику зі значеннями ваги та зросту при народженні. Гості будуть в захваті від побачених змін, адже чужі діти так швидко ростуть! Якщо день народження уже не вперше, то сміливо наповнюйте фоторамку найвеселішими моментами буття і радійте, що ще так багато багато незвіданого.

І на додаток, ще одна крута думка від royalkidss, для тих хто не визначився з подарунком!

odyag-4

Одяг з принтами

Ми завжди ретельно підходимо до вибору вбрання, адже так виявляємо наш стиль та індивідуальність! Як не як, одяг дуже багато розповідає про захоплення та риси людини.  А з сучасними технологіями можна нанести, який завгодно напис чи малюнок майже на всі частини гардеробу. Це буде гарним подарунком як для іменника, так і для цілої сім`ї. Головне ваша фантазія!

Тож надихайтесь ідеями royalkidss і нехай свято буде найкращим!