6 кращих мобільних ігор для найменших
Важно знать

6 кращих мобільних ігор для найменших

Знайомство з мобільними іграми в моїх дітей почалося з різних додатків різних видавців, англомовні та якісні, побудовані як ігри в хованки. Хто не бавився в гру “А хто там?” з малими дітками — закриваємо долонями очі і відкриваємо. Ця проста забавка дуже популярна і діти її просто обожнюють.

1_1

1. “Peekaboo Toy Box” – коробка з несподіванкою

Мої хлопці хотіли побачити, що знаходиться всередині коробки з подарунком? Потішні іграшки вистрибували і дивували їх. Десь з півторарічного віку це було цікавою і потрібною забавкою. Святик і Даня пробували вгадати, яка іграшка вискочить з коробки. Вони дізнавалися нові слова, проходячи невеличкі інтерактивні взаємодії, наповнювали ранній словниковий запас.

Таку гру малюк може грати самостійно, тут немає реклами чи зовнішніх переходів. Тут діти, як справжні дослідники шукають свої іграшки і в програмі передбачено кілька десятків різних взаємодій та ситуацій з веселими анімаціями.

Видавець: By Peapod Labs LLC. Гра доступна для покупки на App Store.

2_1

2 .“Peekaboo, I See You!” – гра в хованки

Для півторарічних малюків ігри з серії Peekaboo – це саме те, що їм потрібно. Ще одна “шукалка”, вже більше схожа на реальну гру в хованки, яку бавилися мої діти. Кумедний герой щоразу ховається за одним із трьох предметів. В цій грі дуже веселі звуки, ну і досить гарно зроблені анімації/реакції на успішні пошуки героя. Частина гри є у вільному доступі, а решта платна.

Видавець: Ticklemind AB. Завантажити частково доступну і в основному платну програму можна на Google Play та купити на App Store.

3

3.Ladybird Peekaboo” – хованка-відгадувалка англійською

У цій грі є чотири різних сцени на вибір: море, ферма, дикі тварини і транспортні засоби. Видавці вказують, що діти від 7 місяців можуть спробувати бавитись, у нас це було як мінімум вдвічі пізніше. І моїм хлопцям дуже подобалося. Превага програмки у доступній механіці, простому мінімалістичному інтерфейсі. Одним словом, гра справді доступна найменшим за функціоналом. Мої діти бавилися усі ігри Peekaboo, згадані в огляді, у рік і три місяці, півтори року і десь до двох. Тут все просто і малим діткам цікаво, вони шукають, досліджують, працюють пальчиками.

Видавець: Penguin Books. Гру можна купити на Google Play та App Store.

4

4. “Little Learners Play and Learn” – англомовна гра для найменших

Малюк клацає, а на екрані відбувається щось цікаве. Іграшки хитаються, тваринки їдять їжу. Гра коротенька (як і всі для зовсім маленьких дітей), але має дуже симпатичний дизайн, і дітям подобалась довший час, бавились десь після року.

Видавець: Parragon Books Ltd. На Google Play та App Store дві міні-гри безкоштовні, решта – за гроші.

5_2

5. “Картки Домана” – картинки з назвами

Це гра Картки Домана з тваринами і рослинами українською (озвучені і опубліковані Оксанкою і Славком Дяками, більше тут). Діти можуть спокійно самі натискати на картки, слухають назви. До речі, є і проста відео-версія цих карток. Окремі додатки створені для різних тем: фрукти, овочі, дикі та домашні тварини, різні речі.

Програмки є у вільному доступі на Google Play. Загалом, є чимало ігор такого типу в інтернет-магазинах. Видавець: VyaDya.

6

6. “Хто у горах?” – пізнавальна історія та міні-ігри

Наша рідна “Хто у горах?” в моїх хлопців не довго затрималася, бо на момент її запуску, діти з неї вже виросли. Ми рекомендуємо цей додаток для дітей від року до трьох.

А маленькій донечці нашого product manager Христі Слободян – Ксені відразу сподобалися персонажі: і дід Іван, і тваринки. Правда “в смак” до гри вона ввійшла вже значно пізніше. Зі слів Христі, спочатку Ксеня просила про допомогу в мами, а десь з року і 9 місяців вона грала абсолютно самостійно, причому як простіший “кліпчик”, та і пазлики-крутилки “тваринки з третинки”. Гра дуже простенька, але водночас самобутня. З нашими карпатськими персонажами, народною музикою, зі справжнім дитячим голосом маленького хлопчика Михайлика.

В додатку максимально простий функціонал, адаптований для вікової категорії 1-3 рочки. Подання матеріалу у формі гри–діалогу між мамою та дитиною сприяє реальній взаємодії батьків і дітей. А веселі анімації рухомих та озвучених персонажів просто створюють добрий настрій.

А ще можна безкоштовно завантажити Нравки – різноманітні творчі завдання для малюків з персонажами нашої гри. Гра доступна на App Store, Google Play, Windows Phone, історія “Хто у горах” у вільному доступі, додаткові міні-ігри платні. Видавець: Nravo Kids.

Можу додати, що діти хочуть розділяти свої враження від мобільних ігор з батьками так само, як і звичайні покатульки, хованки і біганки. Для малих дітей важливо розказувати, що вони бачать на екрані, розповідати, ділитися емоціями. Тому бавтеся разом з дітьми і отримуйте задоволення від батьківства і усього, що роблять ваші діти.