Школа на дивані: успіх чи провал?
Важно знать Новости

Школа на дивані: успіх чи провал?

На час карантину навчання дітей лягло на плечі батьків. Здавалось б — включив телевізор та слухаєш уроки. Але, на жаль, дистанційна система освіти України потребує багато кращого, як говорять батьки.

 

Перед карантином вчителі дали малечі завдання максимум на тиждень, адже ніхто не очікував продовження карантину. Спочатку деякі школи запустили онлайн-навчання. Потім на національних телеканалах почали транслювати уроки.

 

Проблема уроків по телевізору полягає в тому, що діти не мають змоги перепитати, якщо раптом не зрозуміли правило або формулу.

 

Вчителям скинули матеріали і програму, за якою потрібно все виконати. Програма у кожної школи різна, вона не завжди збігається з відеоуроками по телебаченню. Доводиться дочитувати, дописувати самим.

 

Найважче учням 11-х класів. Ось-ось екзамени і вступ до університету. Зараз потрібно закріплювати весь матеріал, що вивчили. Проте через вимушену ізоляцію підготовка до ЗНО затрималась. Учні та батьки знаходяться в напруженому стані.

 

Декілька порад для ефективного дистанційного навчання:

1.Не бійтесь просити про допомогу 

Створіть спільну бесіду з іншими батьками, в яку надсилатимете виконане домашнє завдання. Хтось краще розуміє математику, хтось біологію, допомагайте одне одному.

2.Дзвінок вчителю 

Домовтесь з класним керівником, що в разі будь-яких питань можете звертатись до нього.

3.Режим дня 

Під час перебування вдома важливо дотримуватись певного графіка. Це допоможе не розслаблятись і виконувати всі завдання вчасно.