В Україні стартує онлайн-платформа для розвитку талантів дітей
Важливо знати

В Україні стартує онлайн-платформа для розвитку талантів дітей

20 вересня Представництво ЄС в Україні запустило онлайн-платформу EU TALENT.Space. Мета проєкту – поєднати дітей в унікальну спільноту по інтересах та створити можливість для розвитку їхніх творчих здібностей. Долучитись до платформи можуть діти віком від 6 до 16 років, участь – безкоштовна. 

Учасники EU TALENT.Space можуть випробувати свої сили в чотирьох креативних сферах: музика, танці, малювання та кулінарія. Кожний тематичний блок включатиме майстер-класи та творчі завдання від відомих українських інфлюенсерів: гітариста українських зірок Матвія Монакова, кондитерки Софії Теребової, хореограф-постановника Дані Демехіна та художниці Євгенії Логай. По завершенню всіх етапів та за результатами виконання фінального завдання найкращих учасників нагороджуватимуть призами від Представництва ЄС в Україні. Конкурсна програма триватиме з 20 вересня до 7 жовтня. Надалі платформа буде функціонувати необмежено. 

Щоб взяти участь та випробувати свої таланти у конкурсі EU TALENT.Space, необхідно: 

  1. Обрати напрям відповідно до інтересу.
  2. Пройти серію відео-уроків.
  3. Зареєструватися на конкурс та виконати завдання.

 «З кожним роком серед дітей все більш популярним стає прагнення до саморозвитку та вдосконалення своїх здібностей. Пандемія, а також економічні та урбаністичні проблеми сприяли закриттю багатьох гуртків. Тому ми вирішили запустити онлайн-платформу EU TALENT.Space, де діти зможуть розвивати свої таланти навіть в умовах карантинних обмежень», наголошують у Представництві ЄС. 

Окрім творчої частини, учасники платформи зможуть пройти спеціальний євроквіз на знання країн Європи та отримати корисні матеріали від партнерів Creative Europe і House of Europe. 

EU Talent.Space: об’єднані талантом!

Організатори: Представництво ЄС в Україні. 

Партнери: Open Art Studio.

Медіапартнери: MIND, Osvitoria.

Довідка: 

Представництво ЄС в Україні – офіційне представництво Європейського Союзу в Україні. Представництво є одним зі 139 аналогічних представництв Європейського Союзу у світі і має статус дипломатичної місії.