Дитячий медичний центр «Kinderlab»
Здоровье

Дитячий медичний центр «Kinderlab»

Дитячий медичний центр «Kinderlab»- це простір дружній до Вашої дитини. Наші лікарі – спеціалісти своєї справи, які легко знаходять спільну мову з маленькими пацієнтами. Медичний заклад розпочав свою діяльність в 2014 році, за ці два роки команда лікарів та адміністративний персонал, працюють для наших маленьких клієнтів, піклуючись про їх здоров’я та гарний настрій.

В «Kinderlab» ведуть прийом: педіатри, ЛОР-лікарі, офтальмологи, неврологи, хірург, ортопед та інші вузькі спеціалісти, огляд дитини може бути проведений вдома. В клініці проходять дні здорової дитини – при необхідності проходження профілактичного огляду для немовля, Ви можете зробити це за один день. Проводиться вакцинація, згідно із календарем щеплень, всі види ультразвукової діагностики, забір аналізів. Клініка оснащена сучасним медичним обладнанням. Більше інформації Ви можете дізнатись на сайті kinderlab.com.ua

_vvv0697

В клініці веде прийом ортопед-травматолог Козаченко Андрій Юрійович. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію, та спеціалізується на виправленні стопи. Андрій Юрійович виготовляє ортопедичні устілки індивідуально під кожну дитину. Устілки допомагають виправити існуючи проблеми стопи, або не допустити деформацію.

_vvv0682

До новорічних свят, Дитячий медичний центр «Kinderlab», підготував подарунок для свої маленьких пацієнтів та їх батьків.

  • Протягом січня 2017 року діє акція «Щасливі години» – знижка 20% на консультацію педіатра кожного дня з 12.00 до 18.00.
  • З 01 по 31 січня Ви можете отримати консультацію дитячого ортопеда-травматолога Козаченко А.Ю. та отримати індивідуальні ортопедичні устілки за 650 грн.

Наша клініка знаходиться за адресою м. Київ, вул. Княжий Затон 9.

_vvv0691

Записатися до лікаря Ви можете за телефонами: (044) 574-93-36; (067) 156-20-80; (093) 116-20-80.

Колектив Дитячого медичного центру «Kinderlab» вітає всіх із святами. Бажаємо нашим друзям в 2017 році мати міцне здоров’я, достаток та приходити до нас виключно в профілактичних цілях. З Новим Роком, та Різдвом Христовим.