Візит до стоматолога, або як доглядати дитячі зуби
Здоров'я

Візит до стоматолога, або як доглядати дитячі зуби

Змусити дитину почистити зуби – це інколи, ще та задача для батьків. Але коли доходить до лікування, вона ускладюється в декілька разів. Ми зібрали прості, наочні та зрозумілі поради по догляду за дитячими зубками, та розказали коли саме час показати дитину лікарю-стоматологу.

Як доглядати за дитячими зубами, як розпізнати проблему на ранніх стадіях, та як готувати дитину, якщо все ж таки потрібно йти до лікаря-стоматолога. Про все коротко та по темі.

12674563_996430673783843_1216291903_n

Догляд:
1. Чистіть зуби малечі одразу, як вони почали прорізуватися. М’якою щіткою без застосування пасти. Не чекайте, коли малеча дозволить вам це зробити сама.
2. Не дозволяйте дітям гризти всілякі пластмасові (і не тільки) речі. Для цього придумали гризунчики, тож краще їх.
3. Покажіть маля кваліфікованому дитячому стоматологу одразу після того, як дитина перейшла на дорослу їжу.

Якщо все ж трапилося так, що ви помітили проблему:
1. Не відкладайте, йдіть на консультацію до стоматолога!
2. Не погоджується на лікування одразу, існує безліч проблем з дитячими зубами, які треба лише контролювати.
3. На сьогодні існують профілактичні методи лікування, аби зберегти молочні зуби здоровими до появи кутніх зубів.

 

І головне, запам’ятайте і передайте іншим, не  сребліть дитині зуби – це не допомагає, по-перше. А по-друге у стоматологів є сесії і семінари з підвищення  кваліфікації і застосування інноваційних методів лікування. Так от, саме на таких зборах, провідні стоматологи світу та України визнали метод сріблення неефективним в боротьбі з карієсом. Простими словами – це всеодно що намазати захисною плівкою дерево, що згоріло. Ззовні захищено, всередені продовжується руйнація.

Знайдіть гарного спеціаліста, тримайте під контролем здоров’я зубів і будьте здорові!
У Мірри на сьогодні 3 пломби! Попереду лікування ще 2-х зубчиків, але поки у нас перерва, щоб вона трохи забула останнє відвідання, коли їй пломбували канал(хто робив собі розуміє, про що мова), від однієї думки про це зводить щелепу! Але є правило – здорові молочні зуби – запорука здорових кутніх!
Посміхніться!