Мандри з дітьми в машині. Лайфхаки для мам
Важливо знати Куди поїхати

Мандри з дітьми в машині. Лайфхаки для мам

Для мам, чиї діти живуть в машині. Вони дуже очевидні, але дуже полегшують життя.

  1. Може це звучатиме як занудство, але. Якщо ви мандруєте машиною і маєте дітей – купіть авто крісло (можна взяти у друзів чи в оренду) відповідно віку і вазі дитини. Показуйте, що і Ви припнуті пасками безпеки (і робіть це, ну).
  2. Якщо Ви вперше їдете з малюком, плануючи поїздку розраховуйте більше часу на зупинки (поміняти памперс, погодувати, просто розім’ятись).
  3. В ідеалі, відправлятися у дорогу краще коли дитина спить, але.. діти є діти. Тому запасіться терпінням і валізою Девіда Коперпфільда: улюблені іграшки, книжечки, диски з піснями і казками, олівці, розмальовки, картки з предметами. Словом все що завгодно. Ну і скачайте пару мультів на планшет чи телефон (ми це дуже рідко робимо, але це може забезпечити необхідні півгодинки тиші).
  4. Тут я звісно «капітан очєвідность», але все ж подумайте про воду та їжу для малечі, адже асортимент придорожніх кафе та заправок не завжди враховує смаки та потреби дітей до 3 років. Найкраще ідуть сухофрукти, свіжі фрукти, пастіла, горішки і т.д.

Автор Олександра Бойко