Чи варто заводити сторінку в Instagram дитині?
Новини

Чи варто заводити сторінку в Instagram дитині?

Для сучасних підлітків соціальні мережі — це все в одному. Вони там спілкуються, слухають музику, переглядають відео, використовують соцмережі для навчання і підготовки до іспитів. Навіть коли вони шукають інформацію, то спочатку намагаються знайти її в соціальних мережах і лише потім йдуть в пошуковики. Соціальні мережі, хочемо ми цього чи ні,  —справжній мікросвіт для підлітків, в якому вони задовольняють свої основні потреби.

7 правил безпеки
1. У мережі безліч шахраїв, тролів і небезпечних персонажів. Особливо педофілів. Нікому з незнайомих людей не можна говорити своє ім’я, прізвище, адресу, подробиці зі свого життя. Чи не розповідати, коли немає вдома батьків і куди ти ходиш один. Не потрібно ставити на фотографії або відео місце розташування.
2. Акаунт, в якому ти викладаєш особисті фотографії, повинен бути закритий від сторонніх. У ньому можна спілкуватися лише з друзями і родичами, людьми, яких ти знаєш в реальному житті.
3. Про будь-які розмови на дивні теми відразу ж говорити батькам. Не соромитися і не боятися, що покарають. Інакше наслідки можуть бути куди гірше.
4.Не виконувати жодних прохань незнайомців.
5. Не ображати нікого позаочі. Не варто писати про інших людей того, що вони самі не хотіли б викладати в Інтернет. Взагалі по можливості оберігати не тільки свій особистий простір, але і своїх друзів. Чи не викладати з ними фотографії без їх дозволу, і так далі.
6. У соцмережах можуть «труїти» — це такий рід віртуального буллінгу. Якщо на сторінці починають писати капості, або ж зламують її і пишуть неприємне від імені власника сторінки, і так далі — про це теж треба відразу говорити дорослим.
7. Батьки мають право контролювати соцмережі. Принаймні перший час, поки не переконаються, що дитина зрозуміла правила і виконує їх (потім, звичайно, ми їх все одно будемо перевіряти, але вже не так відкрито).

Читайте також: Як навчити дитину не здійснювати покупки без потреби.