МОЗ рекомендує: скільки води потрібно пити, щоб залишатися здоровим
Здоров'я Без рубрики

МОЗ рекомендує: скільки води потрібно пити, щоб залишатися здоровим

Якщо хочемо бути здоровими, маємо щодня виконувати одне важливе завдання – пити достатньо води.

Про це у Facebook написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Вона розповіла, що часто люди недооцінюють вплив на самопочуття і здоров’я такої простої речі. Натомість від нормального водного балансу в організмі залежить, як ми себе почуваємо, мислимо та діємо.

“Наприклад, вода виконує функції амортизації та змащення суглобів, регулює температуру тіла та забезпечує живлення головного і спинного мозків. Також достатнє вживання води щодня допомагає подолати хронічну втому, стрес, покращує роботу мозку та всього організму”, – пише Супрун.

При цьому потреби у воді залежать від вашого віку, фізичної активності, температури навколишнього середовища, стану здоров’я, а також статі.

Доросла активна людина може витрачати до 3 літрів води на день. Тож рекомендована добова норма варіюється в межах від 2,5 до 3,7 літра для чоловіків та близько 2 – 2,7 літра для жінок, – пояснила урядовець.

Вона радить українцям вживати більше води в чистому вигляді, а також їсти більше овочів та фруктів. Це допоможе тримати водний баланс вашого організму в нормі й ви почуватиметеся значно краще.